Nechajte moderovanie na majstrov slova

Moderátor

Hľadáte sprievodcu, ktorý sa postará o hladký priebeh vašej akcie? Nechajte to na našich šikovných moderátorov, ktorí si poradia s akoukoľvek udalosťou.

Mnohé roky skúseností z nich robia ostrieľaných profesionálov s príjemným vystupovaním, zmyslom pre humor a improvizáciu. Zastrešíme pre vás moderovanie na rozličné druhy eventov.

Moderator

pozrite si ukážku

Starejsi svadba

Starejší na svadbu

Odbremeňte sa od starostí a ponechajte koordináciu svadobného programu na svadobného starejšieho. Šikovný pán starejší je majster improvizácie, ktorý sa postará o plynulý sprievod každej aktivity. Či už sa rozhodnete pre typické svadobné tradície alebo individuálny scenár na mieru, starejší vám bude veľkou pomocou.

Cena od 499 EUR

Objednať

Objavte našich moderátorov a starejších

Moderátor Ondrej

Starejsi svadba

Starejší Jozef

DJ stol premium oslava

DJ Pavel

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Huslistka Ivka

Saxofonista Dávid

Saxofonista-matej

MatthewSax

moderna-kapela

Moderná kapela

jazzova-kapela

Jazzová kapela

folklorna-hudba

Folklórna skupina

saxofonista-michal-oslava

Saxofonista Michal

Speváčka Klára

Máte ďalšie otázky?

Moderátor na Slovensku

Akákoľvek slávnostná udalosť, ktorá má bohatý program a rôzne sprievodné aktivity si bude vyžadovať profesionála, ktorý sa postará o ich bezproblémový priebeh. Či už pôjde o veľké podujatia, ale aj menšie slávnosti; elegantné udalosti i živelné oslavy. Naši profesionálni moderátori dohliadli už na mnoho udalostí v rámci celého Slovenska.

Spoľahlivý moderátor

Náš tím tvoria profesionálni moderátori, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Sú tu pre vás v ktoromkoľvek kúte Slovenska. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily scenára a harmonogram akcie, aby moderovanie prebehlo úplne hladko. S nami budete mať o kvalitného moderátora na akcii postarané.

Ako si objednať moderátora?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností vyberte moderátora. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnejšiu predstavu o priebehu akcie alebo o scenári pre moderátora, pokojne to načrtnite do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky