Nechajte moderovanie na majstrov slova

Moderátor

Hľadáte sprievodcu, ktorý sa postará o hladký priebeh vašej akcie? Nechajte to na našich šikovných moderátorov, ktorí si poradia s akoukoľvek udalosťou.

Mnohé roky skúseností z nich robia ostrieľaných profesionálov s príjemným vystupovaním, zmyslom pre humor a improvizáciu. Zastrešíme pre vás moderovanie na rozličné druhy eventov.

Moderator

pozrite si ukážku

Starejsi svadba

Starejší na svadbu

Odbremeňte sa od starostí a ponechajte koordináciu svadobného programu na svadobného starejšieho. Šikovný pán starejší je majster improvizácie, ktorý sa postará o plynulý sprievod každej aktivity. Či už sa rozhodnete pre typické svadobné tradície alebo individuálny scenár na mieru, starejší vám bude veľkou pomocou.

Cena od 499 EUR

Objednať

Objavte našich moderátorov a starejších

DJ Sancho

DJ Peter

Moderátor Ondrej

Starejsi svadba

Starejší Jozef

DJ stol premium oslava

DJ Pavel

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Moderátor na Slovensku

Akákoľvek slávnostná udalosť, ktorá má bohatý program a rôzne sprievodné aktivity si bude vyžadovať profesionála, ktorý sa postará o ich bezproblémový priebeh. Či už pôjde o veľké podujatia, ale aj menšie slávnosti; elegantné udalosti i živelné oslavy. Naši profesionálni moderátori dohliadli už na mnoho udalostí v rámci celého Slovenska.

Spoľahlivý moderátor

Náš tím tvoria profesionálni moderátori, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Sú tu pre vás v ktoromkoľvek kúte Slovenska. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily scenára a harmonogram akcie, aby moderovanie prebehlo úplne hladko. S nami budete mať o kvalitného moderátora na akcii postarané.

Ako si objednať moderátora?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností vyberte moderátora. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnejšiu predstavu o priebehu akcie alebo o scenári pre moderátora, pokojne to načrtnite do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky