Nalaďte sa na jazzovú nôtu

Saxofonista

Oživte svoju udalosť originálnym vystúpením saxofonistu. Zvučné tóny saxofónu dokážu naladiť príjemnú komornú atmosféru alebo v kombinácii s DJom naštartovať poriadnu párty. Naši špičkoví umelci vám zahrajú jazzové klasiky až po známe moderné skladby.

Saxofonista svadba

pozrite si ukážku

Saxofonista hudba oslava

Prečo si objednať saxofonistu na oslavu?

Originálny highlight večera alebo zaujímavé spestrenie programu niekoľkými kratšími vstupmi počas večera
Saxofonista môže vystúpiť ako sólista alebo spolu s DJom
Saxofonista sa môže pohybovať medzi hosťami a dopriať im tak ešte krajší zážitok z vystúpenia
Piesne v saxofónovom podaní dostávajú celkom inú dušu

Cena od 499 EUR

Objednať

Objavte našich saxofonistov

Saxofonista Martin

Saxofonista František

Saxofonistka Veronika

Saxofonista Dávid

saxofonista-michal-oslava

Saxofonista Michal

Saxofonista Mário

Saxofonista Daniel

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Saxofonista na Slovensku

Vystúpenie saxofonistu je príjemným spestrením akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu alebo ples. Jeho vystúpenie sa hodí na menšie slávnosti, ale aj veľké podujatia; na elegantné udalosti i živelné oslavy. Naši profesionálni saxofonisti predviedli svoje umenie už na mnohých udalostiach v rámci celého Slovenska.

Spoľahlivý saxofonista

Náš tím tvoria profesionálni saxofonisti, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Sú tu pre vás v ktoromkoľvek kúte Slovenska. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu. S nami budete mať o kvalitnú hudbu na akcii postarné.

Ako si objednať saxofonistu?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných umeleckých vystúpení vyberte saxofonistu. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnu predstavu o vystúpení saxofonistu prípadne zostavený playlist, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky