Saxofonista Mário

Mário sa pohybuje na profesionálnej hudobnej scéne už niekoľko rokov. Svoje hudobné štúdium začal na rodnom Slovensku na konzervatóriu v Žiline. Túžba zdokonalovať svoje schopnosti v hudobnom umení ho zaviedla na zahraničné unverzity v Dánsku, Rakúsku a Česku, kde pokračoval v štúdiu klasického saxofónu a jazzovej hudby.

Už počas štúdia zbieral skúsenosti na súťažiach a spolupracoval s rôznymi swingovými a jazzovými kapelami. Aj v súčasnosti naďalej spolupracuje s mnohými špičkami slovenskej jazzovej a funky hudobnej scény.

  • Udalosti: firemné akcie, súkromné oslavy, slávnostné otvorenia, plesy
  • Región: celé Slovensko
Saxofonista-Mario-portret

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si saxofonistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Saxofonista na firemný večierok 

Pripravujete firemný večierok, slávnostné otvorenie alebo vianočnú párty? Prekvapte svojich zamestnancov a obchodných partnerov originálnym vystúpením saxofonistu. Naši špičkoví umelci vám naladia príjemnú atmosféru jazzovými klasikami alebo naštartujú poriadnu párty spolu s DJom.

Saxofonista na Slovensku

Spestrite svoju firemnú udalosť vystúpením saxofonistu. Náš tím je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky