Saxofonista František

Saxofonista František pôsobi na hudobnej scéne už niekoľko rokov. Má bohate skúsenosti s vystupovaním na svadbách, oslavách alebo firemných akciách. Dlhé roky praxe z neho spravili profesionálneho saxofonistu, ktorý zaručene vyčarí úsmev na tvári nie len Vašim hosťom ale aj Vám.

František nevystupuje len ako sólista ale v podaní duo s klavírom alebo v zoskupení celej kapely. Jeho bohatý repertoár poteší aj tých najvyberavejšich. Jazz, klasika ale aj moderné vychytávky Vás roztancujú na akejkoľvek udalosti.

Udalosti: svadby, firemné akcie, oslavy, plesy, stužkové

Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si saxofonistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Saxofonista na firemný večierok 

Pripravujete firemný večierok, slávnostné otvorenie alebo vianočnú párty? Prekvapte svojich zamestnancov a obchodných partnerov originálnym vystúpením saxofonistu. Naši špičkoví umelci vám naladia príjemnú atmosféru jazzovými klasikami alebo naštartujú poriadnu párty spolu s DJom.

Saxofonista na Slovensku

Spestrite svoju firemnú udalosť vystúpením saxofonistu. Náš tím je tu pre vás v Bratislave, Nitre, Košiciach; kdekoľvek na Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky