Oslava party svadba ples stuzkova Slovensko

Tvoríme zážitky srdcom

Tvorenie zážitkov je našou vášňou už niekoľko rokov. Vďaka vám sme zažili tie najromantickejšie svadby, nezabudnuteľné oslavy, parádne plesy či báječné stužkové. Najväčšou odmenou pre nás je váš smiech, radosť a nadšenie, ktoré prežívate a my sa tešíme, že práve naša práca prináša tieto pozitívne emócie.

Mojdj.sk je miesto, kde nájdete spoľahlivých DJov a umelcov na akúkoľvek príležitosť. Naším zámerom je ponúknuť pod jednou strechou profesionálnych hudobníkov, moderátorov, umelcov, fotografov a kameramanov v rámci celého Slovenska a Česka.

Zakladáme si na férových a transparentných podmienkach, no zároveň nezabúdame na priateľský a ľudský prístup, ktorý je pre nás veľmi dôležitý. Prinášame jednoduchý spôsob objednávky, ktorú možno vykonať online z pohodlia domova v priebehu niekoľkých minút. Chceme pre vás zabezpečiť prvotriedny servis a nezabudnuteľnú zábavu nech už oslavujete čokoľvek.

Prejsť na ponuku

Oslavujte čokoľvek od svadby až po ples

 

Pozrite sa, ako sme pripravili pre našich klientov nezabudnuteľnú zábavu na svadbe, oslave, stužkovej, firemnej akcii a plese.

Tvoríme nezabudnuteľné zážitky

Povedali o nás

Ďakujeme za skvelú atmosféru, boli sme mega spokojní. DJ vyhovel každej hudobnej požiadavke. Naozaj super zábava a môžeme len odporúčať!

DanielaFiremná akcia, Senec, 2022

Boli sme milo prekvapení, že sa nám podaril zohnať DJ tak rýchlo a jednoducho. Takisto veľmi ceníme profesionálny prístup.

Lenka & MartinSvadba, Bratislava, 2022

Všetko bolo super, perfektná komunikácia, hostia sa bavili. U nás spokojnosť.

AndrejSúkromná oslava, Zvolen, 2022

Sme radi, že sme si zvolili DJa práve cez vás. Naši hostia sa naozaj bavili, od najmenších detičiek až po ľudí v najlepšom veku. Ďakujeme!

Peter & LuciaSvadba, Pezinok, 2022

Chcem sa vám ešte raz poďakovať za super DJa a skvelú spoluprácu a celkovo celý prístup. Môžem hovoriť za všetkých spolužiakov, že sme si to naozaj užili. Všetci si pochvaľovali.

JurajStužková, Košice, 2022

Hľadali sme DJa na oslavu a na odporúčanie známych sme objednali cez vás. A neľutujeme. Vo všetkom ste nám ochotne poradili a DJ bol skvelý, aj rodina a kamaráti boli milo prekvapení.

IvanaSúkromná oslava, Žilina, 2022

My sme boli nesmierne spokojní, potrebovali sme DJa aj moderátora v jednom. Dopredu sme prebrali celý priebeh večera a všetko išlo ako po masle. Na parkete sme dokonca videli kolegov, o ktorých sme si nemysleli, že ich niekedy uvidíme tancovať.

MichalFiremná akcia, Starý Smokovec, 2022

Ja sa chcem poďakovať za úžasný prístup. Bola som tá otravná nevesta, ktorá sa vypytovala na každý detail, lebo tak DJa si nevyberáte každý deň, ale vždy ste mi všetko vysvetlili a poradili. Určite vás budem odporúčať.

Zuzana & ŠtefanSvadba, Rajecké Teplice, 2022

Ďakujeme vám za top zábavu na našej stužkovej. Odzneli všetky pesničky, ktoré k stužkovej patria. Fakt bola hudba lepšia, než na párty v nejakom klube.

OliverStužková, Banská Bystrica, 2022

Vystrojte si zábavu podľa vlastných predstáv

Mojdj.sk

Zabezpečíme pre vás spoľahlivých DJov a umelcov na akúkoľvek príležitosť. Doprajte sebe i hosťom nezabudnuteľnú zábavu na svojej svadbe, oslave, stužkovej či plese. Náš profesionálny DJ tím je tu pre vás v Bratislave, Nitre, Žiline, Košiciach či v ktoromkoľvek inom kúte Slovenska.

Ako si objednať DJa?

Náš objednávkový proces je rýchly a jednoduchý. Na stránke v sekcii “objednať” nájdete prehľadný objednávkový formulár, ktorý vás prevedie jednotlivými krokmi. Prezradíte nám, čo, kedy a kde budete oslavovať, zvolíte si preferovaný DJ balík a ostatné doplnkové služby. Vypracujeme pre vás nezáväznú ponuku a po jej potvrdení si už len dohodneme zvyšné detaily.

DJ so zvukom a svetlom

Naše DJ balíky (okrem balíka DJ ONLY) majú v cene aj potrebné osvetlenie a ozvučenie. K dispozícii máme rôzne druhy osvetlenia na nasvietenie sály, tanečného parketu, stien, externých aj interných priestorov. Individuálne riešenia sú pre tých, ktorí potrebujú ozvučiť a nasvietiť špecifické priestory ako sú zámky, kaštiele, veľké haly alebo kostoly. Zvuková a osvetľovacia technika je samozrejmosťou pre každú slávnostnú udalosť. Obráťte sa na nás a radi vám poradíme, aká zostava je pre vašu udalosť vhodná.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky