Romantická klasika spoza strún

Huslista

Vychutnajte si romantické tóny huslí počas svadobného obradu či nevšednú kombináciu DJa a huslistu na rozprúdenie párty atmosféry. Repertoár našich huslistov má nekonečno možností.

Huslista oslava

pozrite si ukážku

DJ stol premium svadba

Prečo si objednať huslistu na oslavu?

Originálny highlight večera alebo zaujímavé spestrenie programu niekoľkými kratšími vstupmi počas večera
Huslista môže vystúpiť ako sólista alebo spolu s DJom
Ideálne ako doprovod pri svadobnom obrade
Dodá vášmu večeru dávku elegancie

Cena od 499 EUR

Objednať

Objavte našich huslistov

Hustlistky duo

Huslistka Jana

Huslistka Andrea

Huslistka Ivka

Huslistka Victoria

Huslistka Anet

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Huslista na Slovensku

Vystúpenie huslistu je príjemným spestrením akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu alebo ples. Jeho vystúpenie sa hodí na menšie slávnosti, ale aj veľké podujatia; na elegantné udalosti i živelné oslavy. Naši profesionálni huslisti predviedli svoje umenie už na mnohých udalostiach v rámci celého Slovenska.

Spoľahlivý huslista

Náš tím tvoria profesionálni huslisti, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Sú tu pre vás v ktoromkoľvek kúte Slovenska. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu. S nami budete mať o kvalitnú hudbu na akcii postarné.

Ako si objednať huslistu?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných umeleckých vystúpení vyberte huslistu. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnu predstavu o vystúpení huslistu prípadne zostavený playlist, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky