Huslistka Anet

Pre huslistku Anet je hudba a umenie veľkou vášňou. Už od malička sa venovala hre na husliach a klavíri. Pokračovala štúdiom na bratislavskom konzervatóriu a ďalšie kroky smerovali na Vysokú školu múzických umení v Bratislave.

Anet bola aktívnou orchestrálnou hráčkou nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku, Nemecku a Anglicku. Spolu s mládežníckými orchestrami absolvovala mnohé zahraničné turné v spolupráci s dirigentmi zvučných mien.

Vyše 20 rokov skúseností koncertovania a práce v umeleckej sfére robí z Anet skutočnú profesionálku. Pri hudbe na svadbu vám poradí s tradičnými skladbami, ale aj s populárnou hudbou a piesňami na želanie

Udalosti: svadba, oslava, firemná akcia, ples
Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si obsah z eventov

Objednajte si huslistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Huslista na svadbu

Vyčarujte si na svadbe skutočnú romantickú atmosféru. Vychutnajte si zvuk huslí už počas svadobného sprievodu alebo počas prvého svadobného tanca novomanželov. Profesionálny huslista odohrá klasickú hudbu, ale i moderné piesne. Skombinujte si sólo vystúpenie alebo duet s ďalšími hudobníkmi.

Hudba na svadbu a oslavu 

Spestrite svoju svadbu alebo oslavu vystúpením huslistu. Náš tím huslistov je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky