Saxofonista Martin

Martinova saxofónová cesta začala 10 ročným štúdiom na ZUS až po absolvovanie konzervatória v Bratislave. V tomto študentskom období si prešiel rôznymi hudobnými kapelami rôznych žánrov, kedy začal objavovať svoju improvizačnú hru, s ktorou zabáva ľudí v súčasnosti. Po skončení štúdia pôsobil v zahraničí v rôznych kluboch z prostredia tanečnej, ale aj jazzovej hudby. Práve dvojročná spolupráca v jazzovom klube Martinovi priniesla doteraz najväčšie ocenenie jeho kariéry.

  • Udalosti: svadby, firemné akcie, oslavy, plesy, stužkové
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si obsah z eventov

Objednajte si saxofonistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Saxofonista na firemný večierok 

Pripravujete firemný večierok, slávnostné otvorenie alebo vianočnú párty? Prekvapte svojich zamestnancov a obchodných partnerov originálnym vystúpením saxofonistu. Naši špičkoví umelci vám naladia príjemnú atmosféru jazzovými klasikami alebo naštartujú poriadnu párty spolu s DJom.

Saxofonista na Slovensku

Spestrite svoju firemnú udalosť vystúpením saxofonistu. Náš tím je tu pre vás v Bratislave, Nitre, Košiciach; kdekoľvek na Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky