Duo Anet a Andrea

Huslistky Andrea a Anet sa profesionálne poznajú už vyše 20 rokov. Prvá spoločná spolupráca bola v rokoch 2004 – 2009 v známom dievčenskom zoskupení G-strinx. S triom G-strinx majú za sebou množstvo koncertov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Na turné, spolu so skupinou Elán, v roku 2007 koncertovali v Čechách, na Slovensku ale aj v Carnegie Hall. V roku 2008 nahrali album Angeldust, kde sa predstavili aj ako speváčky.

Zúčastnili sa súťaže Eurovision Song Contest Slovakia 2009. V roku 2017-2018 spolupracovali ako huslistky v projekte Raper Vivaldi na jednom pódiu s Kalim, Majk Spiritom a Celeste Buckingham.

Udalosti: svadba, oslava, firemná akcia, ples

Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si huslistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Huslista na svadbu a oslavu

Vyčarujte si na svadbe skutočnú romantickú atmosféru. Vychutnajte si zvuk huslí už počas svadobného sprievodu alebo počas prvého svadobného tanca novomanželov. Profesionálny huslista odohrá klasickú hudbu, ale i moderné piesne. Skombinujte si sólo vystúpenie alebo duet s ďalšími hudobníkmi.

Hudba na svadbu a oslavu 

Spestrite svoju svadbu alebo oslavu vystúpením huslistu. Náš tím huslistov je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky