Objednať DJa

Už len jeden krok a zábava sa môže začať

Vyplňte nasledujúci formulár a získajte nezáväznú ponuku na mieru. Ak by ste natrafili na nejaké nejasnosti, prečítajte si náš článok ako objednať DJa alebo nás kontaktujte a my vás nasmerujeme.

Objednat DJa

Získajte nezáväznú ponuku

Nezáväznú ponuku zašleme na Váš e-mail v čo najkratšom čase alebo sa informujte okamžite na tel. čísle +421 904 968 405. Dostupnosť telefonickej linky je pondelok až piatok od 10.00 do 16.00.

  Ešte nie ste rozhodnutý?

  Radi odpovieme na všetky vaše otázky

  Aký je postup objednávky?

  Objednávku vykonáte vyplnením online objednávkového formulára. My pre vás vypracujeme cenovú ponuku a objednávka sa stane záväznou až keď nám odošlete vami podpísanú ponuku späť.

  Niekoľko dní pred udalosťou sa s vami telefonicky spojíme a prejdeme si detaily vašej objednávky, aby sme sa vzájomne uistili, že je všetko pripravené.

  V prípade, že by došlo k ochoreniu DJa alebo inej nečakanej udalosti, ktorá by mu znemožnila príchod na vašu udalosť, automaticky pre vás zabezpečíme náhradného DJa.

  Ako si dohodnem ďalšie detaily rezervácie?

  Po prijatí vašej objednávky sa s vami spojíme, aby sme spoločne dohodli ďalšie podrobnosti. Až po vzájomnom potvrdení pristúpime k záväznej objednávke.

  Ako a kedy zaplatím za DJa?

  Platbu je potrebné vykonať do 14 dní po záväznom potvrdení objednávky. Platbu je možné uskutočniť prevodom na bankový účet.

  Aké sú storno podmienky portálu mojdj.sk?

  V prípade zrušenia objednávky platia nasledujúce storno poplatky:

  • 14 dní a menej od záväzného potvrdenia objednávky – 0 % z celkovej odmeny za poskytnutie služby
  • 91 dní a viac pred termínom podujatia – 20 % z celkovej odmeny za poskytnutie služby
  • 90 dní a menej pred termínom podujatia – 50 % z celkovej odmeny za poskytnutie služby
  • 30 dní a menej pred termínom podujatia – 80 % z celkovej odmeny za poskytnutie služby
  • 14 dní a menej pred termínom podujatia – 100 % z celkovej odmeny za poskytnutie služby

  Viac informácií nájdete v našich obchodných podmienkach.
  O zrušení objednávky je nutné nás informovať na e-mail: info@mojdj.sk.

  Máte ďalšie otázky?

  Ako si objednať DJa?

  Náš objednávkový proces je rýchly a jednoduchý. Na stránke v sekcii “objednať” nájdete prehľadný objednávkový formulár, ktorý vás prevedie jednotlivými krokmi. Prezradíte nám, čo, kedy a kde budete oslavovať, zvolíte si preferovaný DJ balík a ostatné doplnkové služby. Vypracujeme pre vás nezáväznú ponuku a po jej potvrdení si už len dohodneme zvyšné detaily.

  Služba DJ call

  Každý náš DJ balík automaticky zahŕňa aj službu DJ call. Niekoľko dní pred udalosťou sa s vami telefonicky spojíme a spoločne si opäť zrekapitulujeme vašu objednávku, aby sme sa vzájomne uistili, že je všetko pripravené.

  Náhradný DJ

  Každý náš DJ balík automaticky zahŕňa aj službu Backup DJ. Táto služba spočíva v tom, že ak by DJ ochorel alebo by sa nemohol z akýchkoľvek iných dôvodov dostaviť na udalosť, zoženieme vám náhradného DJa. S nami sa vám teda nestane, že by ste museli zháňať DJa na poslednú chvíľu.

  Spojte sa s nami

  Sledujte náš Instagram

  Časté otázky