Kontaktujte nás

Pošlite nám správu mailom a my sa vám čo najskôr ozveme:

E-mail: info@mojdj.sk

Volajte nám na naše číslo:

Telefón: +421904968405

Dostupnosť telefonickej linky:
Pondelok až piatok od 10.00 do 16.00

Pracuj s nami: spolupraca@mojdj.sk

Prečítať o nás
DJ zabava oslava kontakt

Súťaže a akcie

Na tomto mieste nájdete prehľad všetkých súťaží a akcií, ktoré organizujeme. Prečítajte si kompletné informácie a podmienky k jednotlivým akciám.

Všeobecné obchodné podmienky

Na všetky objednávky sa vzťahujú obchodné podmienky.

prečítať

Ochrana osobných údajov

Zistite, akým spôsobom pracujeme s vašimi údajmi.

prečítať

Cookies

Zistite, akým spôsobom pracuje náš web s cookies.

prečítať

Zábava sa môže začať

DJ hudba

Zabavte sa na svojej oslave tak, ako sa patrí. Postaráme sa vám o kvalitnú hudbu, ktorá vytiahne vašich hostí na tanečný parket. Naši DJi vám zahrajú rôzne hudobné štýly a aj pesničky na želanie; rozprúdia pravú párty atmosféru a poskytnú vašim hosťom nezabudnuteľný zážitok.

DJ služby

Zabezpečíme vám DJa na akúkoľvek spoločenskú akciu, oslavu alebo svadbu. Náš skúsený DJ tím je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Postaráme sa aj o kvalitné ozvučenie a osvetlenie priestorov, ktoré sú súčasťou našich DJ balíkov. DJa si viete objednať jednoducho cez náš online objednávkový formulár, potom už len dohodnúť drobné detaily a oslava sa môže začať.

Hudba na akcie

Doprajte si na svojej oslave kvalitnú zábavu s dobrou hudbou. Postaráme sa nielen o poriadnu párty hudbu s DJom, ale aj o živé umelecké vystúpenia v podaní huslistu, saxofonistu alebo ukulele. Sú vynikajúcim spestrením sprievodného programu alebo aj ako zaujímavý highlight večera.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky