Súťaže a akcie

Na tomto mieste nájdete prehľad všetkých súťaží a akcií, ktoré organizujeme. Prečítajte si kompletné informácie a podmienky k jednotlivým akciám. Všetky aktuálne informácie a novinky nájdete aj na našom Instagrame.

Máte ďalšie otázky?

DJ a zábava na akciu

Chystáte sa osláviť významnú udalosť a hľadáte spoľahlivého DJa a nápady, ako oživiť sprievodný program? Zabezpečíme pre vás DJa na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Sprievodný program oživíme umeleckými vystúpeniami hudobníkov. Nechýba ani moderátor či starejší a spomienky pre vás zachytia profesionálni fotografi a kamaremani.

DJ na Slovensku

Náš DJ tím tvoria spoľahliví profesionáli s bohatými skúsenosťami s hraním na rôznych sávnostných akciách po celom Slovensku. Aj vám pomôžeme nájsť vhodného DJa pre vašu udalosť. Môžete očakávať kvalitnú hudbu pre svojich hostí a poriadnu zábavu počas celého večera.

DJ na oslavu

S našou pomocou nájdete profesionálneho DJa na akúkoľvek slávnostnú udalosť. Prostredníctvom jednoduchého online formulára nám prezradíte vaše požiadavky a ostatné už necháte na nás. Vyberieme pre vás toho správneho DJa či už to bude DJ na firemný večierok, svadobný DJ alebo DJ na stužkovú.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky