Súťaže a akcie

Na tomto mieste nájdete prehľad všetkých súťaží a akcií, ktoré organizujeme. Prečítajte si kompletné informácie a podmienky k jednotlivým akciám. Všetky aktuálne informácie a novinky nájdete aj na našom Instagrame a Facebooku.

Vyhraj DJa na svadbu (súťaž ukončená)

V tejto súťaži hráme o DJa na svadbu v rámci nášho DJ balíka Comfort. Súťaž prebieha na našom profile na Instagrame. Nižšie nájdete znenie súťažného postu a kompletné podmienky.

Vyhraj svadobného DJa pre seba alebo svoju kamarátku
Si budúca nevesta alebo máš vo svojom okolí osobu, ktorú čaká tento významný deň? Mojdj.sk vyhlasuje súťaž, v ktorej môžeš vyhrať svadobného DJa (vrátane ozvučenia a osvetlenia) pre seba alebo svoju kamarátku. Nezabudni:

1. Dať LIKE tomuto príspevku
2. Sledovať @mojdj.sk
3. Označiť nevestu a kamarátov, s ktorými si užiješ svadobnú tancovačku až do skorého rána. Môžeš sa zapojiť aj viacerými komentármi, ale nezabudni vždy označiť iné osoby

Kompletné podmienky súťaže:

  • Pre zapojenie sa do súťaže na Instagrame je potrebné dať like na súťažný príspevok, sledovať profil @mojdj.sk a označiť nevestu a priateľov, s ktorými si užijete svadobnú zábavu 
  • Súťaž prebieha od 11. 09. 2020 do 25. 09. 2020
  • Výherca získa služby, ktoré sú zahrnuté v DJ balíku Comfort pre seba alebo svojho známeho 
  • Súťaží sa o DJa na svadbu usporiadanú v ktoromkoľvek meste na Slovensku v termíne medzi 01. 03. 2021 a 01. 11. 2021 
  • Výhercu vyžrebujeme náhodným výberom a bude vyhlásený na našom Instagram profile najneskôr do piatich dní po skončení súťaže
Všeobecné podmienky súťaží

Máte ďalšie otázky?

DJ a zábava na akciu

Chystáte sa osláviť významnú udalosť a hľadáte spoľahlivého DJa a nápady, ako oživiť sprievodný program? Zabezpečíme pre vás DJa na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Sprievodný program oživíme umeleckými vystúpeniami hudobníkov. Nechýba ani moderátor či starejší a spomienky pre vás zachytia profesionálni fotografi a kamaremani.

DJ na Slovensku

Náš DJ tím tvoria spoľahliví profesionáli s bohatými skúsenosťami s hraním na rôznych sávnostných akciách po celom Slovensku. Aj vám pomôžeme nájsť vhodného DJa pre vašu udalosť. Môžete očakávať kvalitnú hudbu pre svojich hostí a poriadnu zábavu počas celého večera.

DJ na oslavu

S našou pomocou nájdete profesionálneho DJa na akúkoľvek slávnostnú udalosť. Prostredníctvom jednoduchého online formulára nám prezradíte vaše požiadavky a ostatné už necháte na nás. Vyberieme pre vás toho správneho DJa či už to bude DJ na firemný večierok, svadobný DJ alebo DJ na stužkovú.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky