Premeňte zážitky na trvalé spomienky

Fotograf

Fotografie patria vždy k tým najkrajším pamiatkam z každej slávnostnej príležitosti. Pracujeme s profesionálnymi fotografmi, ktorí zachytia tie najdôležitejšie momenty a najkrajšie okamihy z vašej udalosti.

Fotograf Oslava Party Ples Svadba

pozrite si ukážku

Fotograf stuzkova

Prečo si objednať fotografa na oslavu?

Fotograf zachytí tie najdôležitejšie momenty prípravy a samotnú akciu
Získate vopred dohodnutý počet finálnych upravených fotografií
Fotografie jednoducho zdieľate s rodinou a kolegami z online úložiska

Cena od 499 EUR

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Huslistka Ivka

Saxofonista Dávid

Saxofonista-matej

MatthewSax

moderna-kapela

Moderná kapela

jazzova-kapela

Jazzová kapela

folklorna-hudba

Folklórna skupina

saxofonista-michal-oslava

Saxofonista Michal

Speváčka Klára

Máte ďalšie otázky?

Fotograf na Slovensku

Fotografie odjakživa patria k tým najkrajším pamiatkam z akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu, stužkovú alebo ples. Fotografie v nás vyvolávajú pekné spomienky a je skvelé, že sa k nim môžeme aj po niekoľkých rokoch opäť vrátiť. Šikovný fotograf vie vo fotkách zachytiť atmosféru, emócie a významné okamihy. Naši profesionálni fotografi zaznamenali už mnoho nádherných príbehov v rámci celého Slovenska. Uchovajte si krásne spomienky i vy.

Spoľahlivý fotograf

Náš tím tvoria profesionálni fotografi, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Sú tu pre vás v ktoromkoľvek kúte Slovenska. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme vašu predstavu o fotkách, aký štýl si želáte, čo na fotografiách nesmie chýbať a všetky ďalšie detaily, aby bol výsledok podľa vašich predstáv. S nami budete mať o kvalitné fotografie z udalosti postarané.

Ako si objednať fotografa?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností foto a video služieb vyberte fotografa. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak máte konkrétnejšiu predstavu o tom, čo by ste chceli na fotografiách zachytiť prípadne aké fotky si predstavujete, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby ste mali fotografie podľa vašich predstáv.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky