Premeňte zážitky na trvalé spomienky

Fotograf

Fotografie patria vždy k tým najkrajším pamiatkam z každej slávnostnej príležitosti. Pracujeme s profesionálnymi fotografmi, ktorí zachytia tie najdôležitejšie momenty a najkrajšie okamihy z vašej udalosti.

Fotograf Oslava Party Ples Svadba

pozrite si ukážku

Fotograf stuzkova

Prečo si objednať fotografa na oslavu?

Fotograf zachytí tie najdôležitejšie momenty prípravy a samotnú akciu
Získate vopred dohodnutý počet finálnych upravených fotografií
Fotografie jednoducho zdieľate s rodinou a kolegami z online úložiska

Cena od 499 EUR

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Fotograf na Slovensku

Fotografie odjakživa patria k tým najkrajším pamiatkam z akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu, stužkovú alebo ples. Fotografie v nás vyvolávajú pekné spomienky a je skvelé, že sa k nim môžeme aj po niekoľkých rokoch opäť vrátiť. Šikovný fotograf vie vo fotkách zachytiť atmosféru, emócie a významné okamihy. Naši profesionálni fotografi zaznamenali už mnoho nádherných príbehov v rámci celého Slovenska. Uchovajte si krásne spomienky i vy.

Spoľahlivý fotograf

Náš tím tvoria profesionálni fotografi, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Sú tu pre vás v ktoromkoľvek kúte Slovenska. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme vašu predstavu o fotkách, aký štýl si želáte, čo na fotografiách nesmie chýbať a všetky ďalšie detaily, aby bol výsledok podľa vašich predstáv. S nami budete mať o kvalitné fotografie z udalosti postarané.

Ako si objednať fotografa?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností foto a video služieb vyberte fotografa. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak máte konkrétnejšiu predstavu o tom, čo by ste chceli na fotografiách zachytiť prípadne aké fotky si predstavujete, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby ste mali fotografie podľa vašich predstáv.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky