Huslistka Jana

Huslistka Jana je mladá éterická umelkyňa z Čiech. Na hudobnej scéne sa pohybuje už odmalička. Vďaka bohatým skúsenostiam, ktoré nazbierala počas odohraných rokov, dotiahne svoje vystúpenia do posledného detailu na profesionálnej úrovni.

Jana veľmi často hrá s rôznymi DJmi a vzniká tak zaujímavé prelínanie elektronickej hudby so živým nástrojom. Jana si zahrala na slávnych festivaloch ako sú Colours of Ostrava, Rock for People a Aerodrome Festival, alebo na prestížnych miestach ako je Fórum Karlín, Nová scéna Národného divadla, Lucerna či Retro Music Hall v Prahe.

Huslistka Jana v priebehu jej hudobného pôsobenia spolupracovala s množstvom skvelých muzikantov ako sú Chinaski, Mother’s Angels a mnoho ďalších.

Jana má množstvo skúseností s hraním na veľkých firemných akciách či konferenciách. Na týchto udalostiach dokáže svoje vystúpenie presne prispôsobiť požiadavkám danej akcie. Cez pokojné atmosférické melódie až po deep house, tanečnú elektronickú hudbu či komerčnú piesne.

Udalosti: oslava, firemná akcia, svadba

Región: celá Česká republika

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si huslistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Huslista na svadbu a oslavu

Vyčarujte si na svadbe skutočnú romantickú atmosféru. Vychutnajte si zvuk huslí už počas svadobného sprievodu alebo počas prvého svadobného tanca novomanželov. Profesionálny huslista odohrá klasickú hudbu, ale i moderné piesne. Skombinujte si sólo vystúpenie alebo duet s ďalšími hudobníkmi.

Hudba na svadbu a oslavu 

Spestrite svoju svadbu alebo oslavu vystúpením huslistu. Náš tím huslistov je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky