Precíťte emócie zo živého vystúpenia

Kapela a spev

Doprajte si nezabuduteľný hudobný zážitok zo svojej udalosti v podobe živej hudby. Kapela s hudobnými nástrojmi a spevákmi oživí akúkoľvek oslavu a hostia takéto vystúpenie zaručene ocenia. Postaráme sa o skvelých hudobníkov či budete mať chuť na jazzovú kapelu, moderné pesničky, alebo ľudovú skupinu, ktorá sa postará aj o čepčenie na svadbe.

Osvetlenie ozvucenie kapela

pozrite si ukážku

Ozvucenie osvetlenie kapela

Prečo si objednať kapelu na oslavu?

Živá hudba je jednoducho originálna a dodáva oslave inú atmosféru. 
Pri hudobníkoch zo skúsených kapiel nechýba interakcia s publikom
Hostia, ktorí veľmi netancujú si môžu vychutnať pohľad na vystúpenie kapely
Živé hudobné vystúpenie so sebou prináša silné emócie

Cena: už od 1999 EUR

Objednať

Objavte naše kapely a spevákov

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

moderna-kapela

Moderná kapela

jazzova-kapela

Jazzová kapela

folklorna-hudba

Folklórna skupina

Speváčka Klára

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Hudobná skupina na oslavu 

Živé vystúpenie je unikátne a zaručene spestrí akúkoľvek slávnostnú udalosť či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu, alebo ples. Hudobná kapela sa hodí na menšie slávnosti, ale aj veľké podujatia; na elegantné udalosti i živelné oslavy. Naši skúsení hudobníci predviedli svoje umenie už na mnohých udalostiach v rámci celého Slovenska.

Kapela na svadbu

Živá hudba so sebou nesie veľa emócií a skúsená kapela vám vie dopriať nezabudnuteľný zážitok. Hľadáte folkórnu skupinu kvôli tradičnému čepčeniu? Aj s týmto vám radi pomôžeme. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie naplánujeme tak, aby čo najlepšie zapadlo do celkového programu.

Ako si objednať kapelu?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných umeleckých vystúpení vyberte kapelu. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnu predstavu o vystúpení kapely prípadne zostavený playlist, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky