Precíťte emócie zo živého vystúpenia

Kapela

Doprajte si nezabuduteľný hudobný zážitok zo svojej udalosti v podobe živej hudby. Kapela s hudobnými nástrojmi a spevákmi oživí akúkoľvek oslavu a hostia takéto vystúpenie zaručene ocenia. Postaráme sa o skvelých hudobníkov či budete mať chuť na jazzovú kapelu, moderné pesničky, alebo ľudovú skupinu, ktorá sa postará aj o čepčenie na svadbe.

Osvetlenie ozvucenie kapela

pozrite si ukážku

Ozvucenie osvetlenie kapela

Prečo si objednať kapelu na oslavu?

Živá hudba je jednoducho originálna a dodáva oslave inú atmosféru. 
Pri hudobníkoch zo skúsených kapiel nechýba interakcia s publikom
Hostia, ktorí veľmi netancujú si môžu vychutnať pohľad na vystúpenie kapely
Živé hudobné vystúpenie so sebou prináša silné emócie

Cena: už od 1999 EUR

Objednať

Objavte naše kapely

moderna-kapela

Moderná kapela

jazzova-kapela

Jazzová kapela

folklorna-hudba

Folklórna skupina

Speváčka Klára

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Huslistka Ivka

Saxofonista Dávid

Saxofonista-matej

MatthewSax

moderna-kapela

Moderná kapela

jazzova-kapela

Jazzová kapela

folklorna-hudba

Folklórna skupina

saxofonista-michal-oslava

Saxofonista Michal

Speváčka Klára

Máte ďalšie otázky?

Hudobná skupina na oslavu 

Živé vystúpenie je unikátne a zaručene spestrí akúkoľvek slávnostnú udalosť či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu, alebo ples. Hudobná kapela sa hodí na menšie slávnosti, ale aj veľké podujatia; na elegantné udalosti i živelné oslavy. Naši skúsení hudobníci predviedli svoje umenie už na mnohých udalostiach v rámci celého Slovenska.

Kapela na svadbu

Živá hudba so sebou nesie veľa emócií a skúsená kapela vám vie dopriať nezabudnuteľný zážitok. Hľadáte folkórnu skupinu kvôli tradičnému čepčeniu? Aj s týmto vám radi pomôžeme. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie naplánujeme tak, aby čo najlepšie zapadlo do celkového programu.

Ako si objednať kapelu?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných umeleckých vystúpení vyberte kapelu. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnu predstavu o vystúpení kapely prípadne zostavený playlist, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky