Uchovajte si zážitky

Kameraman

Uchovajte najdôležitejšie okamihy z vašej udalosti formou krásnych video záberov. Náš profesionálny tím kameramanov presne vie, ako zachytiť autentický príbeh plný emócií.

Kameraman oslava

pozrite si ukážku

Kameraman party

Prečo si objednať kameramana na oslavu?

Získate niekoľko minútový zostrih najdôležitejších momentov
Vyhotovenie filmu je vo vysokom rozlíšení HD alebo 4K
Možnosť natočiť zábery z vtáčej perspektívy s dronom

Cena od 699 EUR

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Kameraman na Slovensku

Videozáznam odjakživa patrí k tým najkrajším pamiatkam z akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu, stužkovú alebo ples. Udalosť zachytená na videu v nás vyvoláva pekné spomienky a je skvelé, že sa k nemu môžeme aj po niekoľkých rokoch opäť vrátiť. Šikovný kameraman vie vo videu zachytiť atmosféru, emócie a významné okamihy. Naši profesionálni kameramani zaznamenali už mnoho nádherných príbehov v rámci celého Slovenska. Uchovajte si krásne spomienky i vy.

Spoľahlivý kameraman

Náš tím tvoria profesionálni kameramani, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Sú tu pre vás v ktoromkoľvek kúte Slovenska. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme vašu predstavu o videu, aký štýl si želáte, aká by mala byť dĺžka videozáznamu, čo na videu nesmie chýbať a všetky ďalšie detaily, aby bol výsledok podľa vašich predstáv. S nami budete mať o kvalitné video z udalosti postarané.

Ako si objednať kameramana?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností foto a video služieb vyberte kameramana. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak máte konkrétnejšiu predstavu o tom, čo by ste chceli na videu zachytiť prípadne či ide o dlhšie video alebo kratší klip, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby ste mali video podľa vašich predstáv.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky