Znásobte zážitok z fotenia

Fotokútik

Hľadáte aktivity, ktorými by ste oživili program na svojej udalosti? Zábavné fotokútiky patria k populárnym a veľmi obľúbeným spestreniam na každej oslave.

Fotokutik oslava

pozrite si ukážku

Fotokutik akcia

Prečo si objednať fotokútik na oslavu?

S fotokútikom získate hromadu vtipných rekvizít
Na výber máte niekoľko fotopozadí, prípadne si môžete vymyslieť vlastné
Fotky sa tlačia priamo na mieste
Pri fotení si užijete kopec srandy

Cena od 399 EUR

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Fotokútik na Slovensku

Fotografie z fotokútika patria k veľmi milým pamiatkam z akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu, stužkovú alebo ples. Fotografie v nás vyvolávajú pekné spomienky a je skvelé, že sa k nim môžeme aj po niekoľkých rokoch opäť vrátiť. Tieto sú navyše okorenené o humorné rekvizity, ktoré sa postarajú o tucet úsmevných situácií. Zábavný fotokútik rozveselil už mnoho hostí na rôznych udalostiach v rámci celého Slovenska. Uchovajte si krásne spomienky i vy.

Ako funguje fotokútik?

Fotenie fotokútikom je ako keby ste si fotili s kamarátmi selfíčko. Výslednú fotku vidíte hneď pred sebou na dotykovom displeji a fotografie sa tlačia z fotokútika priamo na mieste. Súčasťou fotokútika sú aj rôzne tematické fotopozadia alebo si môžete vymyslieť fotostenu s vlastným dizajnom. Na obsluhu fotokútika nebudete samy, prítomný bude vždy aspoň jeden skúsený zamestnanec, ktorý vám so všetkým pomôže. Fotobox je vhodný na všetky druhy akcií – svadby, firemné večierky, plesy, stužkové, párty alebo akékoľvek iné akcie.

Ako si objednať fotokútik?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností foto a video služieb vyberte fotokútik. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak máte konkrétnejšiu predstavu o tom, aké rekvizity by ste chceli alebo či máte záujem o vlastné pozadie, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky