Saxofonista Michal

Pre Michala je hra na saxofón obrovská vášeň. S dychovými nástrojmi trénuje už od svojej mladosti a v súčasnosti pravidelne hráva na svadbách, oslavách, firemných udalostiach, plesoch a stužkových slávnostiach po celom Slovensku.

Michal má bohaté skúsenosti aj s hraním spoločne s DJom, kedy naladí pre hostí živú a energickú hudbu. S veľkým nadšením však zahrá aj pomalú jazzovú klasiku, ku ktorej ho od mlada viedli umelecké školy a konzervatóriá. Skúsenosti zbieral aj v jazzovom orchestri nielen ako saxofonista, ale aj ako spevák (basový part).

  • Udalosti: svadby, firemné akcie, oslavy, plesy, stužkové
  • Región: celé Slovensko
Saxofonista michal

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si saxofonistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Saxofonista na firemný večierok 

Pripravujete firemný večierok, slávnostné otvorenie alebo vianočnú párty? Prekvapte svojich zamestnancov a obchodných partnerov originálnym vystúpením saxofonistu. Naši špičkoví umelci vám naladia príjemnú atmosféru jazzovými klasikami alebo naštartujú poriadnu párty spolu s DJom.

Saxofonista na Slovensku

Spestrite svoju firemnú udalosť vystúpením saxofonistu. Náš tím je tu pre vás v Bratislave, Nitre, Košiciach; kdekoľvek na Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky