DJ Sancho

Sancho je človek plný energie, úsmevu a radosti, ktorú sa snažiť rozdať ľuďom. Zameriava sa na svadby, súkromné eventy a plesy. Odohratých 22 rokov za mixpultom a odmoderovaných stovky akcií značia o profesionalite, ľudskosti a ochote Vám priniesť tie najkrajšie a najpríjemnejšie momenty.
Sancho obohatí Vaše jedinečné akcie o pohodovú zábavu, po ktorých Vám nechá vo Vašich srdciach kúsok seba. Taktiež vykonáva aj funkciu moderátora alebo starejšieho, či už v kroji alebo v elegantnom vzhľade.

  • Udalosti: svadby, plesy, firemné akcie, oslavy, stužkové
  • Moderovanie: áno
  • Región: celé Slovensko

video ukážka už čoskoro

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si DJa ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte celý
DJ tím

DJ na svadbu 

Zažite svadbu vašich snov s kvalitnou zábavou počas celého dňa. Náš profesionálny svadobný DJ sa postará aj o ozvučenie obradu a nasvietenie priestorov pre dokonalú romantickú atmosféru. Náš DJ tím je pre vás k dispozícii na západnom, strednom aj východnom Slovensku.

Hudba na svadbu

Doprajte si dokonalú zábavu, na ktorú budete ešte dlho po svadbe spomínať. Naši skúsení DJi vycítia náladu hostí a prispôsobia hranie atmosfére. Máte obľúbené piesne, ktoré musia odznieť? Dodajte nám vopred zoznam piesní a DJ si ich zaradí do playlistu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky