Huslistka Ivka

Hudba sprevádza Ivku už od detstva, kedy začala študovať hru na husliach na základnej umeleckej škole a pokračovala na konzervatórium a VŠMU v Bratislave. Miluje hrať jemné melódie, vybrané kúsky klasickej hudby či pop music, ale zvládne podať i huslové verzie známych rockových skladieb. Už roky hráva a získava prax v Berlíne pri účinkovaní na rôznych príležitostiach pred náročným nemeckým publikom.

Vo svojom širokom repertoári má vyše 70 piesní a skladieb rôzneho charakteru, ale rada si rozšíri hudobný zoznam o nové melódie podľa želania klienta.  

Udalosti: svadba, oslava, firemná akcia, ples
Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si huslistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Huslista na svadbu a oslavu

Vyčarujte si na svadbe skutočnú romantickú atmosféru. Vychutnajte si zvuk huslí už počas svadobného sprievodu alebo počas prvého svadobného tanca novomanželov. Profesionálny huslista odohrá klasickú hudbu, ale i moderné piesne. Skombinujte si sólo vystúpenie alebo duet s ďalšími hudobníkmi.

Hudba na svadbu a oslavu 

Spestrite svoju svadbu alebo oslavu vystúpením huslistu. Náš tím huslistov je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky