Saxofonista Dávid

Dávid pochádza z rodiny hudobníkov a hudobné umenie mal okolo seba odjakživa. Venoval sa rôznym hudobným nástrojom; začínal štúdiom klavíra na základnej umeleckej škole a v školskej kapele zastával rolu bubeníka. Neskôr prišli pod jeho ruky husle a v Budapešti študoval hru na saxofóne u významných hudobníkov. So skupinou Tsunami Fusion Band v roku 2011 vyhrali jazzovú kategóriu súťaže na lodi A38 v Budapešti. Dávid účinkuje v programoch RTVS Radio Band, Peter Lipa band, ktorého vedúcim je Radovan Tariška. V roku 2015 dostal cenu Harmonia ako najlepší sólista roka.

Dávid je šikovný saxofonista, ktorý pravidelne vystupuje na rôznych verejených a súkromných udalostiach po celom Slovensku. I vašich hostí zabaví jemnými jazzovými melódiami alebo dynamickejšími skladbami spolu s DJom.

  • Udalosti: svadby, firemné akcie, oslavy, plesy, stužkové
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si saxofonistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Huslistka Ivka

Saxofonista Dávid

DJ Erik

Saxofonista-matej

MatthewSax

moderna-kapela

Moderná kapela

jazzova-kapela

Jazzová kapela

Spoznajte náš
DJ tím

Saxofonista na firemný večierok 

Pripravujete firemný večierok, slávnostné otvorenie alebo vianočnú párty? Prekvapte svojich zamestnancov a obchodných partnerov originálnym vystúpením saxofonistu. Naši špičkoví umelci vám naladia príjemnú atmosféru jazzovými klasikami alebo naštartujú poriadnu párty spolu s DJom.

Saxofonista na Slovensku

Spestrite svoju firemnú udalosť vystúpením saxofonistu. Náš tím je tu pre vás v Bratislave, Nitre, Košiciach; kdekoľvek na Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky