Saxofonista Dávid

Dávid pochádza z rodiny hudobníkov a hudobné umenie mal okolo seba odjakživa. Venoval sa rôznym hudobným nástrojom; začínal štúdiom klavíra na základnej umeleckej škole a v školskej kapele zastával rolu bubeníka. Neskôr prišli pod jeho ruky husle a v Budapešti študoval hru na saxofóne u významných hudobníkov. So skupinou Tsunami Fusion Band v roku 2011 vyhrali jazzovú kategóriu súťaže na lodi A38 v Budapešti. Dávid účinkuje v programoch RTVS Radio Band, Peter Lipa band, ktorého vedúcim je Radovan Tariška. V roku 2015 dostal cenu Harmonia ako najlepší sólista roka.

Dávid je šikovný saxofonista, ktorý pravidelne vystupuje na rôznych verejených a súkromných udalostiach po celom Slovensku. I vašich hostí zabaví jemnými jazzovými melódiami alebo dynamickejšími skladbami spolu s DJom.

  • Udalosti: svadby, firemné akcie, oslavy, plesy, stužkové
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si obsah z eventov

Objednajte si saxofonistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Saxofonista na firemný večierok 

Pripravujete firemný večierok, slávnostné otvorenie alebo vianočnú párty? Prekvapte svojich zamestnancov a obchodných partnerov originálnym vystúpením saxofonistu. Naši špičkoví umelci vám naladia príjemnú atmosféru jazzovými klasikami alebo naštartujú poriadnu párty spolu s DJom.

Saxofonista na Slovensku

Spestrite svoju firemnú udalosť vystúpením saxofonistu. Náš tím je tu pre vás v Bratislave, Nitre, Košiciach; kdekoľvek na Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky