DJ na oslavu

Ohromte hostí štýlovou oslavou

Pripravte štýlovú večernú párty, narodeninovú oslavu či oslavu výročia. Nech už máte dôvod na oslavovanie akýkoľvek, postarajte sa hosťom o nezabudnuteľný zážitok.

Oslavujte plnými dúškami

DJ na oslavu

Doprajte svojim blízkym poriadnu dávku zábavy. Postaráme sa o kvalitnú hudbu podľa vašich predstáv, aby ste si oslavu vychutnali plnými dúškami.

Zistiť viac

Ukulele na oslavu

Vychutnajte si na oslave živé spevácke vystúpenie. Pôvabné hlasy speváčok s romantickou melódiou ukulele si získajú srdcia všetkých hostí.

Zistiť viac

Fotograf na oslavu

Zaznamenajte si momenty plné zábavy a dobrej nálady. Fotografie z oslavy sú vždy peknou spomienkou.

Zistiť viac

Fotokútik na oslavu

Doprajte svojím hosťom dávku zábavy pri fotení. S fotokútikom máte o vtipné momenty postarané a pri pohľade na tieto fotky sa každý usmieva.

Zistiť viac

Služba Backup DJ

Sme pripravení aj na nezvyčajné situácie. V prípade ochorenia DJa vám zabezpečíme náhradu.

Služba DJ call

Pred udalosťou sa s vami telefonicky spojíme. Usitíme sa, že je všetko pripravené podľa vašich požiadaviek.

Dostupnosť v celej SR

Oslavujte kdekoľvek. Naši DJi sú pre vás k dispozícii po celom Slovensku.

Už ste len krok od skvelej zábavy

DJ na oslavu

Užite si na svojej oslave skvelú hudbu a zábavu v podaní našich profesionálnych DJov. Nech už oslavujete narodeniny, výročie alebo akúkoľvek inú slávnostnú príležitosť, nájdeme pre vás toho vhodného DJa. Prezraďte nám či hľadáte DJa na oslavu v Bratislave, Nitre, Žiline, Poprade, Košiciach alebo inom meste na Slovensku. Okrem profi DJa vám zabezpečíme aj kvalitnú zvukovú techniku a osvetlenie, ktoré dodá ten správny párty efekt.

Hudba na oslavu

Poriadna oslava sa bez kvalitnej hudby nezaobíde. Na vašu párty udalosť zabezpečíme profesionálneho DJa, ktorý rozprúdi zábavu a roztancuje každého hosťa. Uprednostňujete konkrétny hudobný štýl? Pri objednávke nám dajte vedieť, akú hudbu si na svojej oslave predstavujete a neváhajte napísať aj konkrétne piesne. Hudba na vašej oslave tak bude presne podľa vašich predstáv.

Párty DJ

Predstavujete si oslavu, ktorá by sa viac približovala k večernej párty? Načrtnite nám vaše myšlienky a premyslíme všetky detaily. Postaráme sa aj o kvalitné osvetlenie a ozvučenie na navodenie správnej párty atmosféry. Preferujete určitý hudobný štýl či párty tému? Určite nám dajte vedieť tieto podrobnosti v objednávke. Zažite veľkolepú párty kdekoľvek na Slovensku. Naši párty DJi si k vám cestu nájdu.

Fotograf na oslavu

Zachyťte celú atmosféru vašej oslavy vo fotkách. Momenty plné zábavy a dobrej nálady si tak môžete pravidelne pripomenúť. Naši profesionálni fotografi pracujú s kvalitnou technikou a ani večerné fotenie im nerobí žiaden problém. Nech už oslavujete kdekoľvek na Slovensku, cestu k vám si nájdu. Či už budete oslavovať v Bratislave, Nitre, Košiciach, v interiéri alebo vonku pod holým nebom.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky