DJ na oslavu

Ohromte hostí štýlovou oslavou

Pripravte štýlovú večernú párty, narodeninovú oslavu či oslavu výročia. Nech už máte dôvod na oslavovanie akýkoľvek, postarajte sa hosťom o nezabudnuteľný zážitok.

Objednať DJa

Oslavujte plnými dúškami

DJ na oslavu

Doprajte svojim blízkym poriadnu dávku zábavy. Postaráme sa o kvalitnú hudbu podľa vašich predstáv, aby ste si oslavu vychutnali plnými dúškami.

Zistiť viac

Fotokútik na oslavu

Doprajte svojím hosťom dávku zábavy pri fotení. S fotokútikom máte o vtipné momenty postarané a pri pohľade na tieto fotky sa každý usmieva.

Zistiť viac

Fotograf na oslavu

Zaznamenajte si momenty plné zábavy a dobrej nálady. Fotografie z oslavy sú vždy peknou spomienkou.

Zistiť viac

Vyberte si preferovaný DJ balík

DJ ONLY

od € 499

bez DPH

Ak hľadáte DJa pre vašu oslavu, ale ozvučenie a osvetlenie priestorov si zabezpečujete sami.

  •  Balík zahŕňa iba DJa
  •  Čas hrania dohodou
  •  Služba Backup DJ
  •  Služba DJ call
  •  Bez ozvučenia
  •  Bez osvetlenia
  •  Dostupné v celej SR
objednať

COMFORTobľúbená voľba zákazníkov

od € 899

bez DPH

Užite si pohodlne oslavu: DJ so základným ozvučením a osvetlením priestorov.

objednať

PREMIUM

od € 1199

bez DPH

Užite si bez kompromisov nekonečnú zábavu s DJom vrátane ozvučenia a osvetlenia.

objednať

Služba Backup DJ

Sme pripravení aj na nezvyčajné situácie. V prípade ochorenia DJa vám zabezpečíme náhradu.

Služba DJ call

Pred udalosťou sa s vami telefonicky spojíme. Usitíme sa, že je všetko pripravené podľa vašich požiadaviek.

Dostupnosť v celej SR

Oslavujte kdekoľvek. Naši DJi sú pre vás k dispozícii po celom Slovensku.

Už ste len krok od skvelej zábavy

DJ na oslavu

Užite si na svojej oslave skvelú hudbu a zábavu v podaní našich profesionálnych DJov. Nech už oslavujete narodeniny, výročie alebo akúkoľvek inú slávnostnú príležitosť, nájdeme pre vás toho vhodného DJa. Prezraďte nám či hľadáte DJa na oslavu v Bratislave, Nitre, Žiline, Poprade, Košiciach alebo inom meste na Slovensku. Okrem profi DJa vám zabezpečíme aj kvalitnú zvukovú techniku a osvetlenie, ktoré dodá ten správny párty efekt.

Hudba na oslavu

Poriadna oslava sa bez kvalitnej hudby nezaobíde. Na vašu párty udalosť zabezpečíme profesionálneho DJa, ktorý rozprúdi zábavu a roztancuje každého hosťa. Uprednostňujete konkrétny hudobný štýl? Pri objednávke nám dajte vedieť, akú hudbu si na svojej oslave predstavujete a neváhajte napísať aj konkrétne piesne. Hudba na vašej oslave tak bude presne podľa vašich predstáv.

Párty DJ

Predstavujete si oslavu, ktorá by sa viac približovala k večernej párty? Načrtnite nám vaše myšlienky a premyslíme všetky detaily. Postaráme sa aj o kvalitné osvetlenie a ozvučenie na navodenie správnej párty atmosféry. Preferujete určitý hudobný štýl či párty tému? Určite nám dajte vedieť tieto podrobnosti v objednávke. Zažite veľkolepú párty kdekoľvek na Slovensku. Naši párty DJi si k vám cestu nájdu.

Fotograf na oslavu

Zachyťte celú atmosféru vašej oslavy vo fotkách. Momenty plné zábavy a dobrej nálady si tak môžete pravidelne pripomenúť. Naši profesionálni fotografi pracujú s kvalitnou technikou a ani večerné fotenie im nerobí žiaden problém. Nech už oslavujete kdekoľvek na Slovensku, cestu k vám si nájdu. Či už budete oslavovať v Bratislave, Nitre, Košiciach, v interiéri alebo vonku pod holým nebom.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky