Čarujte so svetlom

Osvetlenie

Správne osvetlenie vie dodať udalosti priam magickú atmosféru. Doprajte tento zážitok svojim hosťom i vy. Pomôžeme vám s nasvietením všetkých miestností ako aj vonkajších priestorov. Pracujeme s technikou prvotriednej kvality celosvetových značiek.

Ozvucenie osvetlenie firemna akcia

pozrite si ukážku

DJ stol elegance svadba

Osvetlenie COMFORT

V DJ balíku COMFORT je zahrnuté osvetlenie priestorov COMFORT.

Balík pozostáva z minimálne 2 inteligentných rotačných hlavíc s rôznymi farbami, ktoré sa dajú počas večera ľubovoľne meniť, prípadne sú k dispozícii s rôznymi vzormi. Ďalej obsahuje minimálne 6 LED svetiel, ktoré sú vhodné pre podsvietenie sály.

Konečná cena závisí od vašich želaní a technických, ako aj priestorových špecifík lokality.

Cena od 499 EUR

Objednať

Osvetlenie PREMIUM

V DJ balíku PREMIUM je zahrnuté osvetlenie priestorov PREMIUM.

Balík pozostáva z minimálne 4 inteligentných rotačných hlavíc s rôznymi farbami, ktoré sa dajú počas večera ľubovoľne meniť, prípadne sú k dispozícii s rôznymi vzormi. Ďalej obsahuje minimálne 12 LED svetiel vhodné pre podsvietenie sály.

Konečná cena závisí od vašich želaní a technických, ako aj priestorových špecifík lokality.

Cena od 599 EUR

Objednať
Osvetlenie ozvucenie kapela
Ozvucenie osvetlenie vianoce vecierok

Individuálne riešenia

Výnimočné priestory si žiadajú výnimočné riešenia.

Veľké alebo niečím špecifické priestory ako napríklad kostoly, kaštiele, zámky, veľké haly alebo divadla si vyžadujú odlišný prístup. V týchto prípadoch spolupracujeme s profesionálnymi svetelnými technikmi, ktorí nám pomáhajú nasvietiť aj tie najkomplikovanejšie priestory, pričom si dávajú záležať aj na vizuálno-estetickej stránke, aby technika nepôsobila ako päsť na oko.

Konečná cena závisí od vašich želaní a technických, ako aj priestorových špecifík lokality.

Cena individuálna

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Osvetlenie udalosti

Každá slávnostná príležitosť sa nezaobíde bez vhodného osvetlenia. Správnym osvetlením dokážete naladiť atmosféru, akú potrebujete. Zabezpečíme pre vás osvetlenie svadby, stužkovej, plesu, firemných akcií, menších osláv i väčších podujatí. Neváhajte sa s nami poradiť o vhodnej osvetľovacej technike práve pre vašu udalosť.

Svadobné osvetlenie

Dosiahnite tým správnym osvetlením čarovnú atmosféru. Kombinácia rôznych svetelných efektov a farieb dokáže úplne zmeniť náladu. Pri svadobnom osvetlení nezabúdajte nielen na nasvietenie sály, ale aj stien a tanečného parketu. Správne rozmiestnené osvetlenie podčiarkne svadobnú výzdobu a architektúru priestoru prípadne skryje drobné nedostatky.

Osvetlenie pre DJa

K DJovi neodmysliteľne patria svetelné efekty na dosiahnutie tej pravej párty atmosféry. Vhodnou kombináciou rôznych typov svetelnej techniky dodáte priestoru patričný šmrnc. DJ osvetlenie ponúkame vo forme rôznej osvetľovacej techniky na akúkoľvek príležitosť či už v exteriéri alebo interiéri.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky