Vychutnajte si kvalitný zvuk

Ozvučenie

Správne ozvučenie profesionálnou technikou je základ, aby ste si užili váš hudobný program. Vieme zabezpečiť ozvučenie akejkoľvek udalosti. Pracujeme s technikou prvotriednej kvality celosvetových značiek. Poradíme vám, aká zostava je pre vašu udalosť vhodná a aj ako ju v priestore vhodne rozmiestniť.

Ozvucenie firemna akcia

pozrite si ukážku

Ozvucenie osvetlenie oslava

Ozvučenie COMFORT

V DJ balíku COMFORT je zahrnuté ozvučenie priestorov COMFORT.

Profesionálny audio systém zahŕňa 2 aktívne reproduktory vrátane jedného kompaktného basového reproduktora. Súčasťou je bezdrôtový mikrofón pre bezproblémovú manipuláciu počas moderovania. Ozvučenie balíka COMFORT je ideálne pre udalosti do 150 hostí.

Konečná cena závisí od vašich želaní a technických, ako aj priestorových špecifík lokality.

Cena od 499 EUR

Objednať

Ozvučenie PREMIUM

V DJ balíku PREMIUM je zahrnuté ozvučenie priestorov PREMIUM.

Profesionálny audio systém zahŕňa minimálne 2 aktívne reproduktory vrátane basových reproduktorov. Súčasťou je sada bezdrôtových mikrofónov pre bezproblémovú manipuláciu počas moderovania. Ozvučenie balíka PREMIUM je ideálne pre udalosti do 250 hostí.

Konečná cena závisí od vašich želaní a technických, ako aj priestorových špecifík lokality.

Cena od 599 EUR

Objednať
Ozvucenie osvetlenie
Ozvucenie osvetlenie firemna akcia

Individuálne riešenia

Výnimočné priestory si žiadajú výnimočné riešenia.

Veľké alebo niečím špecifické priestory ako napriklad kostoly, kaštiele, zámky, veľké haly alebo divadlá si vyžadujú odlišný prístup. Aby boli takéto priestory kvalitne ozvučené je potrebné prispôsobiť voľbu techniky. V týchto prípadoch spolupracujeme s profesionálnymi audio špecialistami, ktorí nám pomáhajú nazvučiť aj tie najkomplikovanejšie priestory, pričom si dávajú záležať aj na vizuálno-estetickej stránke, aby technika nepôsobila ako päsť na oko.

Konečná cena závisí od vašich želaní a technických, ako aj priestorových špecifík lokality.

Cena individuálna

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Ozvučenie udalosti

Kvalitné ozvučenie udalosti tvorí základ. Každý priestor je špecifický a vyžaduje si rozdielnu zvukovú techniku. Záleží to od veľkosti miestnosti, jej členitosti, počtu hostí a mnohých ďalších faktorov. S naším profesionálnym audio systémom doprajete svojim hosťom čistý a intenzívny zvuk v akomkoľvek priestore.

Ozvučenie priestorov

Pri ozvučení priestorov treba dôkladne dbať na výber vhodného typu ozvučenia, jeho celkové zladenie a umiestnenie v priestore. Nesprávna kombinácia môže vyvolať šum, pískanie, nejasný alebo skreslený zvuk. Výberom a zladením správnych druhov zvukovej techniky sa tomu dá ľahko predísť. Nechajte si poradiť, aby ste si vychutnali kvalitný zvuk na vašej udalosti.

Zvuková technika

Pomôžeme vám s kvalitným ozvučením akejkoľvek udalosti či už pôjde o svadbu, ples, firemnú akciu, súkromnú oslavu, párty, a to kdekoľvek na Slovensku. Pomôžeme aj s ozvučením komplikovaných a zložitých priestorov ako aj udalostí konajúcich sa v exteriéri či interiéri.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky