Oslavujte štýlovo

DJ stôl Premium

Zanechajte dokonalý dojem s exkluzívnym bielym DJ stolom. Štýlový DJ stôl s lesklým povrchom je veľmi žiadaným doplnkom na špeciálne udalosti, firemné akcie či plesy.

DJ stol premium svadba

pozrite si ukážku

DJ stol premium oslava

Prečo si objednať DJ stôl na oslavu?

DJ stôl Premium dodá DJovi elegantné a štýlové zázemie
V bielej farbe ladí na akúkoľvek slávnostnú udalosť
Pôsobí profesionálne
Hostia majú možnosť priamo vidieť ako DJ hrá

Cena od 249 EUR

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Profi DJ

Objednajte si DJa, ktorý je spoľahlivý a pôsobí profesionálne. DJ stôl Premium vyzerá veľmi vkusne a elegantne; nahraďte obyčajný stôl prekrytý bielym obrusom štýlovým DJ nábytkom, ktorý umožní hosťom vidieť DJa priamo v akcii. So svojím lesklým bielym vzhľadom sa hodí na akúkoľvek slávnostnú udalosť.

Ako si objednať DJ stôl Premium?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností vyberte DJ stôl Premium. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Oslavujte kdekoľvek na Slovensku

Vychutnajte si štýlovú oslavu kdekoľvek na Slovensku. Štýlový DJ stôl Premium k vám prepravíme do ktoréhokoľvek kúta na Slovensku. Vyhraďte pre DJa elegantné zázemie a ak potrebujete vedieť konkrétne rozmery, neváhajte nás kontaktovať.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky