DJ na svadbu

Zažite svadbu ako z rozprávky

Čaká vás jeden z najkrajších okamihov vášho života. Zariaďte si ho podľa svojich predstáv, pretože spomienka naň sa vám navždy vryje do srdca.

Objednať DJa

Zažite svadbu vašich snov

DJ na svadbu

Doprajte si svadobnú zábavu ako sa patrí. Postaráme sa o hudbu podľa vašich želaní, aby ste so svojimi blízkymi spievali a tancovali až do rána.

Zistiť viac

Huslista na svadbu

Umocnite romantickú atmosféru kúzelnou melódiou huslí. Nechajte sa sprevádzať čarovným zvukom huslí k svadobnému oltáru alebo si vychutnajte vystúpenie huslistu počas večera.

Zistiť viac

Starejší na svadbu

Zahoďte starosti s koordináciou svadobného programu a užívajte si svoj výnimočný deň plnými dúškami. Pán starejší sa postará o všetko potrebné.

Zistiť viac

Svadobný kameraman

Svadobné video je jednou z najdôležitejších pamiatok na svadobný deň. Verne zachytené okamihy šťastia a radosti vás opäť prenesú do vášho výnimočného dňa.

Zistiť viac

Náš tip

Zapôsobte na svojich svadobných hostí elegantným DJ stolom z bielej kože. DJ stôl Elegance je obľúbeným doplnkom neviest, pôsobí štýlovo a krásne sa vyníma aj na fotkách.

Zistiť viac

Vyberte si preferovaný DJ balík

DJ ONLY

od € 499

bez DPH

Ak hľadáte DJa pre vašu oslavu, ale ozvučenie a osvetlenie priestorov si zabezpečujete sami.

  •  Balík zahŕňa iba DJa
  •  Čas hrania dohodou
  •  Služba Backup DJ
  •  Služba DJ call
  •  Bez ozvučenia
  •  Bez osvetlenia
  •  Dostupné v celej SR
objednať

COMFORTobľúbená voľba zákazníkov

od € 899

bez DPH

Užite si pohodlne oslavu: DJ so základným ozvučením a osvetlením priestorov.

objednať

PREMIUM

od € 1199

bez DPH

Užite si bez kompromisov nekonečnú zábavu s DJom vrátane ozvučenia a osvetlenia.

objednať

Služba Backup DJ

Sme pripravení aj na nezvyčajné situácie. V prípade ochorenia DJa vám zabezpečíme náhradu.

Služba DJ call

Pred udalosťou sa s vami telefonicky spojíme. Usitíme sa, že je všetko pripravené podľa vašich požiadaviek.

Dostupnosť v celej SR

Oslavujte kdekoľvek. Naši DJi sú pre vás k dispozícii po celom Slovensku.

Už ste len krok od vášho nezabudnuteľného dňa

DJ na svadbu

Hľadáte spoľahlivého svadobného DJa na svoj významný deň? S našou pomocou získate profi DJa, ktorý sa postará o kvalitnú zábavu a vaši hostia budú tancovať a spievať až do skorých ranných hodín. Okrem DJa sa postaráme aj o profesionálne nasvietenie a ozvučenie priestoru, šikovného svadobného fotografa a kameramana alebo svadobného starejšieho. Zabezpečíme pre vás DJa na svadbu v Nitre, Bratislave, Trnave, Žiline, Orave, Košiciach či hociktorom inom meste na Slovensku.

Kameraman na svadbu

Kameraman a fotograf na svadbe nesmú chýbať. Svadobné video je jednou z najkrásnejších pamiatok z vášho významného dňa. Svadobný kameraman bude pri vás počas tých najdôležitejších okamihov, aby verne zachytil momenty šťastia a radosti. Výsledkom bude vlastný svadobný film a svadobný klip, ktoré sa zaradia medzi najobľúbenejšie spomienky zo svadby. Obráťte sa na nás a zabezpečíme pre vás kameramana na svadbu v Banskej Bystrici, Nitre, Žiline, Poprade, Košiciach či hociktorom inom meste na Slovensku.

Svadobný fotograf

Svadobné fotky ako z rozprávky sú snom nejednej nevesty. S profesionálnym svadobným fotografom sa budete cítiť príjemne a uvoľnene a fotenie svadby či predsvadobné fotenie si náramne užijete. Ak máte chuť a nápady na nezvyčajné svadobné fotky, smelo choďte do toho. Všetko je to o dohode a komunikácii so svadobným fotografom. Šikovných fotografov na svadbu pre vás zabezpečíme v Banskej Bystrici, Nitre, Trnave, Žiline, Košiciach, Orave či hociktorom inom meste na Slovensku.

Starejší na svadbu

Zahoďte starosti s koordináciou svadobného programu a prenechajte túto úlohu starejšiemu. Postará sa o svadobný príhovor, sprievod tradičných i moderných svadobných hier a hladký chod všetkých ďalších aktivít. Veľmi radi pre vás zabezpečíme starejšieho na svadbu v Bratislave, Trnave, Nitrianskom kraji, Trenčianskom kraji, v Košiciach či v hociktorom inom kúte Slovenska.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky