DJ na firemnú akciu

Zažite legendárnu firemnú akciu

Prichystajte pre svojich kolegov, obchodných partnerov či zamestnancov prvotriednu zábavu a vyznamenajte sa ako vynikajúci hostiteľ.

Objednať DJa

Odštartujte s kolegami poriadnu párty

DJ na firemnú akciu

Doprajte hosťom skvelú zábavu po celý večer. Ušijeme vám na mieru hudbu, akú potrebujete, či už pripravujete slávnostné otvorenie, firemnú párty, alebo vianočný večierok.

Zistiť viac

Moderátor

Povolajte si odborníkov na slovné hračky, improvizáciu a situačný humor. Sprievodný program bude prebiehať ako po masle.

Zistiť viac

Fotokútik

Doprajte svojím hosťom dávku zábavy pri fotení. S fotokútikom máte o vtipné momenty postarané a pri pohľade na tieto fotky sa každý usmeje.

Zistiť viac

Premium stôl

Zapôsobte na svojich hostí štýlovým bielym DJ stolom. DJ stôl Premium pôsobí veľmi vkusne a dodá vášmu večeru štipku elegancie, štýlu a profesionality.

Zistiť viac

Prekvapenie

Prekvapte svojich hostí, aj seba. Prekvapenie je špeciálna ponuka, v ktorej vymyslíme niečo špeciálne my pre vás.

Zistiť viac

Vyberte si preferovaný DJ balík

DJ ONLY

od € 499

bez DPH

Ak hľadáte DJa pre vašu oslavu, ale ozvučenie a osvetlenie priestorov si zabezpečujete sami.

  •  Balík zahŕňa iba DJa
  •  Čas hrania dohodou
  •  Služba Backup DJ
  •  Služba DJ call
  •  Bez ozvučenia
  •  Bez osvetlenia
  •  Dostupné v celej SR
objednať

COMFORTobľúbená voľba zákazníkov

od € 899

bez DPH

Užite si pohodlne oslavu: DJ so základným ozvučením a osvetlením priestorov.

objednať

PREMIUM

od € 1199

bez DPH

Užite si bez kompromisov nekonečnú zábavu s DJom vrátane ozvučenia a osvetlenia.

objednať

Služba Backup DJ

Sme pripravení aj na nezvyčajné situácie. V prípade ochorenia DJa vám zabezpečíme náhradu.

Služba DJ call

Pred udalosťou sa s vami telefonicky spojíme. Usitíme sa, že je všetko pripravené podľa vašich požiadaviek.

Dostupnosť v celej SR

Oslavujte kdekoľvek. Naši DJi sú pre vás k dispozícii po celom Slovensku.

Už ste len krok od skvelej zábavy

DJ na firemný večierok

Organizujete firemnú akciu a hľadáte vhodného DJa na túto udalosť? Pomôžeme vám nájsť profesionálneho DJa, ktorý svojou hudbou naladí príjemnú atmosféru alebo vytiahne vašich hostí na parket a rozprúdi poriadnu zábavu. Veľmi radi pre vás zabezpečíme DJa na firemný večierok v Bratislave, Nitre, Žiline, Poprade, Košiciach či v hociktorom inom meste na Slovensku. Okrem DJa sa postaráme aj o profesionálne ozvučenie a osvetlenie priestoru, fotografa či kameramana.

Program na firemný večierok

Vyskladajte si svoj playlist tak, ako vám vyhovuje. Od domácich a svetových klasík až po moderné pesničky v súčasnosti. Na spestrenie programu vám ponúkame originálne vystúpenia našich inštrumentalistov. Zaraďte do hudobného programu husle, hravý saxofón alebo romantické ukulele. Naši hudobníci sa k vám dostavia kdekoľvek v rámci Slovenska. Ak chcete pobaviť svojich hostí milou a zábavnou aktivitou, doplňte na svoju udalosť fotokútik s vtipnými rekvizitami.

Fotograf na firemnú akciu

Či už organizujete firemnú oslavu, významné výročie vo firme alebo vianočný večierok, nezabudnite si túto dôležitú udalosť zaznamenať na fotkách. Fotografie budú vždy predstavovať krásnu spomienku z akejkoľvek akcie. Naši profesionálni fotografi sa k vám dostavia kdekoľvek na Slovensku. Nezáleží či oslavujete v Bratislave, Nitre, Košiciach, v interiéri alebo vonku v krásnom prírodnom prostredí Tatier.

Vianočný večierok

Blíži sa koniec roka a vy už tradične premýšľate nad firemným vianočným večierkom? Pripravte pre svojich hostí niečo nové a originálne. Zaraďte do programu hudobné vystúpenie saxofonistu, ktorý podčiarkne čaro vianoc. Odštartujte večierok vianočnými piesňami v saxofónovom podaní, ktoré naladia pravú vianočnú atmosféru a večer pridajte tanečnú párty hudbu v podaní DJa.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky