Moderátor Ondrej

Kreatívne prostredie obklopovalo Ondreja už odjakživa. Pochádza totiž z hudobno-tanečnej rodiny. S tancom začal už na základnej škole a venoval sa mu dlhé roky. S tanečnou skupinou prešiel mnohými súťažiami, tanečnými projektami i muzikálmi.

Pokračoval štúdiom na Janáčkovej akadémii múzických umení v Brne, kde vyštudoval muzikálové herectvo a niekoľko rokov tam účinkoval v najväčšom muzikálovom divadle. Ako moderátor pôsobil v rôznych projektoch i reláciách. Skúsenosti a zážitky z rozličných umeleckých sfér pomáhajú Ondrejovi v umení improvizácie a v pohotových reakciách na nečakané situácie.

  • Udalosti: firemné akcie, oslavy, plesy, večierky
  • Región: celé Slovensko
Moderator-ondrej-portret

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si moderátora ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte celý
DJ tím

Moderátor na oslavu

Hľadáte na svoju oslavu skúseného moderátora? Spoľahnite sa na náš tím profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily scenára a harmonogram akcie, aby moderovanie prebehlo úplne hladko.

Moderátor na akcie

Zarezervujte si profesionálneho moderátora na oslavu, ples, firemnú akciu alebo stužkovú slávnosť. Či už pôjde o veľké podujatia, alebo menšie slávnosti; elegantné udalosti i živelné oslavy, náš tím moderátorov je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky