Starejší Jozef

Užite si svadobný deň bez zhonu a starostí. Starejší Jozef sa postará o plynulý chod svadobného programu za vás. Jozef je majster v ľudových tradíciách, v speve i v hraní na ľudové hudobné nástroje ako sú fujara, píšťaľky, drumbľa či gajdy.

Svoju cestu za umením začal už na konzervatóriu a pokračoval na Vysokej škole múzických umení v Bratislave v odbore hra na husliach. Už popri štúdiu začal pôsobiť v známom ľudovom umeleckom kolektíve SĽUK. Niekoľkoročné skúsenosti a profesionalita robia z Jozefa starejšieho, na ktorého sa môžete vo svoj svadobný deň skutočne spoľahnúť.

  • Udalosti: svadby, oslavy
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si starejšieho ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte celý
DJ tím

Starejší na svadbu

Zahoďte starosti s koordináciou svadobného programu a prenechajte túto úlohu starejšiemu. Postará sa o svadobný príhovor, sprievod tradičných i moderných svadobných hier a hladký chod všetkých ďalších aktivít. Veľmi radi pre vás zabezpečíme starejšieho na svadbu v Bratislave, Trnave, Nitrianskom kraji, Trenčianskom kraji, v Košiciach či v hociktorom inom kúte Slovenska.

Moderátor na akcie

Zarezervujte si profesionálneho moderátora na oslavu, ples, firemnú akciu alebo stužkovú slávnosť. Vopred s vami prekonzultujeme priebeh večera a samotný scenár, aby bol moderátor čo najlepšie pripravený. Náš tím moderátorov je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky