DJ Peter

Peter je skúsený DJ, ktorý obohatí Vašu oslavu o skvelú zábavu. Pravidelne hrá na svadbách, oslavách ale aj na stužkových alebo firemných akciách. Peter má taktiež skvelý talent na moderovanie, nebojí sa vziať mikrofón do ruky a postarať sa o hladký priebeh Vašej akcie.

Moderoval rôzne firemné eventy ale aj iné typy akcií ako napríklad Škoda Tour po Slovensku alebo Vianočný večierok pre Hlavné mesto.

DJ Peter sa zaručene postará o nekonečnú zábavu na Vašej oslave. Vyhovie milovníkom Oldies ale nesklame ani tých čo preferujú POP, FUNK, Hip – Hop alebo House.

  • Udalosti: svadby, stužkové, firemné akcie, oslavy
  • Moderovanie: áno
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si DJa ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte celý
DJ tím

DJ na svadbu 

Zažite svadbu vašich snov s kvalitnou zábavou počas celého dňa. Náš profesionálny svadobný DJ sa postará aj o ozvučenie obradu a nasvietenie priestorov pre dokonalú romantickú atmosféru. Náš DJ tím je pre vás k dispozícii na západnom, strednom aj východnom Slovensku.

Hudba na svadbu

Doprajte si dokonalú zábavu, na ktorú budete ešte dlho po svadbe spomínať. Naši skúsení DJi vycítia náladu hostí a prispôsobia hranie atmosfére. Máte obľúbené piesne, ktoré musia odznieť? Dodajte nám vopred zoznam piesní a DJ si ich zaradí do playlistu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky