DJ Július

Július sa pohybuje na hudobnej scéne takmer 20 rokov. Vďaka mnohým rokom pôsobenia ako profesionálny DJ stihol precestovať skoro celé Slovensko a baviť ľudí na svadbách, súkromných oslavách, firemných večierok a stužkových slávnostiach. Július má teda bohaté skúsenosti s hraním a vystupovaním na rôznych spoločenských akciách či už išlo o komorné udalosti s menším počtom hostí alebo veľké oslavy s náročnou zahraničnou klientelou.

Moderovanie a organizačná pomoc so sprievodným programom je u Júliusa samozrejmosť. Hudobné požiadavky sú komunikované vopred, aby ste sa mohli do sýta zabávať na hudbu podľa vašich predstáv.

  • Udalosti: svadby, stužkové, firemné akcie, plesy, oslavy
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si DJa ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte celý
DJ tím

DJ na oslavu 

Zažite oslavu s poriadnou dávkou kvalitnej hudby a zábavy. Náš profesionálny DJ sa postará aj o ozvučenie a nasvietenie priestorov. Máte svoj playlist? Dajte nám vedieť dopredu a postaráme sa, aby odzneli vaše obľúbené pesničky. Sme tu pre vás po celom Slovensku nezáleží na tom, či hľadáte DJa na oslavu v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach.

Hudba na svadbu

Doprajte si dokonalú zábavu, na ktorú budete ešte dlho po svadbe spomínať. Naši skúsení DJi vycítia náladu hostí a prispôsobia hranie atmosfére. Máte obľúbené piesne, ktoré musia odznieť? Dodajte nám vopred zoznam piesní a DJ si ich zaradí do playlistu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky