DJ Eugen

Eugen pravidelne rozdáva skvelú hudbu a radosť spoza mixpultu už takmer desať rokov. Roztancoval davy ľudí na stovkách oslavách a festivaloch po celom Slovensku. Svoje hudobné skúsenosti rozširoval aj za hranicami Slovenska. Počas siedmich rokov v Anglicku vystupoval na rôznych londýnskych lokalitách a v americkom Miami nastúpil na zaoceánsku loď, kde strávil niekoľko mesiacov ako rezidentný DJ.

Po návrate na Slovensko pokračuje vo svojich vystúpeniach na festivaloch a oslavách a zároveň býva pravidelným hosťom v živých rádio vystúpeniach. Sústreďuje sa aj na tvrobu vlastnej hudby a pripravuje hudobné podcasty.

  • Udalosti: svadby, stužkové, firemné akcie, festivaly
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si DJa ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte celý
DJ tím

DJ na oslavu 

Zažite oslavu s poriadnou dávkou kvalitnej hudby a zábavy. Náš profesionálny DJ sa postará aj o ozvučenie a nasvietenie priestorov. Máte svoj playlist? Dajte nám vedieť dopredu a postaráme sa, aby odzneli vaše obľúbené pesničky. Sme tu pre vás po celom Slovensku nezáleží na tom, či hľadáte DJa na oslavu v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach.

Hudba na svadbu

Doprajte si dokonalú zábavu, na ktorú budete ešte dlho po svadbe spomínať. Naši skúsení DJi vycítia náladu hostí a prispôsobia hranie atmosfére. Máte obľúbené piesne, ktoré musia odznieť? Dodajte nám vopred zoznam piesní a DJ si ich zaradí do playlistu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky