Moderná kapela

Zatancujte a zaspievajte si na svojej oslave, firemnom večierku, plese alebo svadbe na moderné skladby od slovenských, českých aj zahraničných interpretov. Členov modernej kapely tvoria profesionálni muzikanti s hudobným vzdelaním, ktorí svoje dlhoročné skúsenosti naberali nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a hudobné pódiá brázdia už siedmy rok.

Repertoár kapely je originálny a nájdete v ňom súčasné moderné pesničky, ale aj nestarnúce tanečné hity. Môžete sa pripraviť na prvotriedny hudobný zážitok.

  • Udalosti: svadby, firemné akcie, oslavy, plesy
  • Región: celé Slovensko
Moderná-kapela-03

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si kapelu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte náš
DJ tím

Moderná kapela na svadbu 

Živá hudba so sebou nesie veľa emócií a skúsená kapela vám vie dopriať nezabudnuteľný zážitok. Hľadáte modernú kapelu na svoju svadbu? Aj s týmto vám radi pomôžeme. Nezáleží na tom, či oslavujete na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie naplánujeme tak, aby čo najlepšie zapadlo do celkového programu.

Hudobná skupina na oslavu 

Živé vystúpenie je unikátne a zaručene spestrí akúkoľvek slávnostnú udalosť či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu, alebo ples. Hudobná kapela sa hodí na menšie slávnosti, ale aj veľké podujatia; na elegantné udalosti i živelné oslavy. Naši skúsení hudobníci predviedli svoje umenie už na mnohých udalostiach v rámci celého Slovenska.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky