DJ Tamira

DJ Tamira pôsobí prevažne na klubovej scéne viac ako 16 rokov. Skúsenosti ktoré nadobudla za roky strávené za mixpultom robia z Tamiry profesionálnu DJku, pripravenú Vám priniesť ten najlepší zážitok. Tamira účinkovala v množstve kluboch na celom Slovensku, čo je dôkazom toho že má talent a dokáže roztancovať celé publikum.

Tamira vystupovala v kluboch po celom svete, vrátane Nemecka, Španielska, Egyptu, Veľkej Británii, Cypru, Maďarska a Rakúska. Bookingy získavala v známych kluboch, ako sú White Beach, Duplex, Ministry of Sound, Roxy a SaSaZu.

Taktiež bola ocenená za “DJ Champion“ v podujatí Ministry of Fight v Ministry of Fun klube v Banskej Bystrici. Okrem iného vydala hudbu na Španielskom labeli a má svoj vlastný hudobný projekt Tamiraland, v ktorom účinkujú i ďalší hudobníci.

DJ Tamira sa zameriava najmä na mix verejne známych melódií, ktoré zaručia skvelú zábavu pre Vašich hostí.

  • Udalosti: firemné akcie, kluby, festivaly
  • Moderovanie: nie
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si DJa ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Saxofonista Martin

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Spoznajte celý
DJ tím

DJ na svadbu 

Zažite svadbu vašich snov s kvalitnou zábavou počas celého dňa. Náš profesionálny svadobný DJ sa postará aj o ozvučenie obradu a nasvietenie priestorov pre dokonalú romantickú atmosféru. Náš DJ tím je pre vás k dispozícii na západnom, strednom aj východnom Slovensku.

Hudba na svadbu

Doprajte si dokonalú zábavu, na ktorú budete ešte dlho po svadbe spomínať. Naši skúsení DJi vycítia náladu hostí a prispôsobia hranie atmosfére. Máte obľúbené piesne, ktoré musia odznieť? Dodajte nám vopred zoznam piesní a DJ si ich zaradí do playlistu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky