Hľadáme profesionálnych zabávačov, ktorí to s ľuďmi vedia

Pozri ponuky

Pracuj s nami

Nižšie nájdeš, koho aktuálne hľadáme na spoluprácu, no ak si v zozname nenašiel pozíciu vhodnú pre teba, ale myslíš, že máš čo ponúknuť, neváhaj sa nám ozvať.

eventový DJ
celé Slovensko
svadobný DJ
celé Slovensko
moderátor
celé Slovensko
starejší
celé Slovensko
fotograf
celé Slovensko
kameraman
celé Slovensko
saxofonista
celé Slovensko
huslista
celé Slovensko
perkusionista
celé Slovensko
event manager (stáž)
celé Slovensko
social media manager (stáž)
celé Slovensko
customer care (stáž)
celé Slovensko

Máš ďalšie otázky?

DJ práca

Spolupracujeme so spoľahlivými DJmi z celého Slovenska. Pridaj sa k nám a poď zabávať hostí na oslavách, plesoch, svadbách či stužkových slávnostiach. Pracuj ako eventový DJ, svadobný DJ či párty DJ a navštív rôzne kúty Slovenska. Náš DJ tím tvoria profesionáli a my si vážime predovšetkým dlhodobé spolupráce.

Hudobníci

Spolupracujeme so šikovnými umelcami a hudobníkmi z celého Slovenska. Pridaj sa k nám a poď svojou hudbou a vystúpením zabávať hostí na oslavách, plesoch, svadbách či stužkových slávnostiach. Nech už sa venuješ akémukoľvek hudobnému nástroju, spevu či tancu, umenie si vždy nájde svoje miesto na rôznych slávnostných udalostiach.

Stážista

Neustále sa obzeráme po šikovných ľuďoch, ktorí by radi okúsili spoluprácu na našom projekte. Pridaj sa k nám a poď si vyskúšať prácu v rôznych oblastiach. Vážime si každého nového člena, ktorý prejaví skutočný záujem a uprednostňujeme otvorené diskusie. Vyskúšaj si stáž ako event manager, social media manager alebo na oddelení customer care.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky