Známe melódie v novom kabátiku

Ukulele

Doprajte svojim hosťom zážitok zo živého speváckeho vystúpenia. Pôvabné akustické duo si podmanilo svojím čarovným hlasom už stovky hostí. S bohatým repertoárom domácich a svetových piesní dokonale oživia akúkoľvek udalosť.

Ukulele oslava

pozrite si ukážku

Ukulele party

Prečo si objednať ukulele na oslavu?

Originálny highlight večera alebo zaujímavé spestrenie programu niekoľkými kratšími vstupmi počas večera
Vystúpenie možno skombinovať s ďalšími hudobníkmi
Farebný repertoár domácich a zahraničných hitov
Vhodné na menšie komorné udalosti, ale aj ako show na väčšie podujatia

Cena od 499 EUR

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Huslistka Andrea

Huslistka Ivka

Máte ďalšie otázky?

Ukulele na Slovensku

Ukulele vystúpenie je príjemným spestrením akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, doprovod pri svadobnom obrade, firemnú akciu, súkromnú oslavu alebo ples. Hodí sa na menšie slávnosti ako príjemný podmaz alebo na naladenie chill-out atmosféry, ale aj veľké podujatia, na elegantné udalosti i živelné oslavy. Vystúpenie je možné skombinovať s ďalšími umelcami a prispôsobiť tak tematicky akejkoľvek udalosti.

Akustické vystúpenie

Živé spevácke vystúpenie v podaní pôvabných mladých dám chytí za srdce každého hosťa. Akustické ukulele duo už vystúpilo na mnohých slávnostných udalostiach po celom Slovensku. A svojimi krásnymi hlasmi oživili rôzne podujatia. Svojím vystúpením dokážu vylákať obecenstvo aj na tanečný parket. Vďaka širokému repertoáru talianskych a španielskych skladieb v latino rytme rozhýbu aj vašich hostí.

Ako si objednať ukulele vystúpenie?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných umeleckých vystúpení vyberte ukulele. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnu predstavu o vystúpení ukulele prípadne zostavený playlist, pokojne to uveďte do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky