DJ Pavel

Pavel je ostrieľaný a skúsený DJ, ktorý sa pohybuje vo svete hudby a zábavy už viac ako 20 rokov. Počas svojho dlhoročného pôsobenia nazbieral mnoho skúseností s hraním na oslavách, svadbách, firemných akciách či plesoch. 

Od roku 2015 pôsobí ako moderátor a DJ hudobnej relácie na KISS Rádiu, ktorú si aj sám dramaturgicky pripravuje. V relácii vedie diskusiu s pozvanými hosťami – DJmi – a spoločne mixujú live DJ sety.

Pavel už od začiatkov svojej hudobnej kariéry vystupoval ako DJ v tanečných kluboch a spoločenských akciách pre verejnosť a popri tom zabával hostí aj na súkromných oslavách, svadbách a firemných večierkoch. Niekoľko rokov hrania na rôznych typoch udalostiach robia z Pavla skutočného DJa profesionála a vďaka moderovaniu vlastnej rádio show aj skvelého moderátora.

  • Udalosti: svadby, stužkové, firemné akcie, festivaly, plesy
  • Moderovanie: áno
  • Región: celé Slovensko

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si DJa ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

DJ Peter

Saxofonistka Veronika

Spoznajte celý
DJ tím

DJ na oslavu 

Zažite oslavu s poriadnou dávkou kvalitnej hudby a zábavy. Náš profesionálny DJ sa postará aj o ozvučenie a nasvietenie priestorov. Máte svoj playlist? Dajte nám vedieť dopredu a postaráme sa, aby odzneli vaše obľúbené pesničky. Sme tu pre vás po celom Slovensku nezáleží na tom, či hľadáte DJa na oslavu v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach.

Hudba na svadbu

Doprajte si dokonalú zábavu, na ktorú budete ešte dlho po svadbe spomínať. Naši skúsení DJi vycítia náladu hostí a prispôsobia hranie atmosfére. Máte obľúbené piesne, ktoré musia odznieť? Dodajte nám vopred zoznam piesní a DJ si ich zaradí do playlistu.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky