Donovaly

Residence Hotel & Club

Residence Hotel & Club sa nachádza v Donovaloch, čarovnom mieste uprostred Slovenska, odkiaľ môžete vyraziť na prechádzky, turistiku alebo cykloturistiku.

pozrite si ukážku

O lokalite

Residence Hotel & Club disponuje rôznymi konferenčnými salónikmi, reštauráciou s tanečným parketom a letnou terasou, takže je vhodným miestom pre rôzne druhy udalostí, od školení, seminárov, firemných akcií, cez súkromné oslavy až po svadby.

V priestoroch hotela sa nachádza 5 samostatných konferenčných miestností a ďalšie malé salóniky. Najväčšia konferenčná sála má kapacitu až 250 hostí. Zaujímavým miestom na školenie alebo súkromnú oslavu je salónik PANORAMA, ktorý sa nachádza na najvyššom poschodí hotela a poskytuje jedinečný výhľad na okolité hory. Kapacitu možno rozšíriť s využitím exteriérovej terasy vo veľkosti futbalového ihriska s panoramatickým výhľadom. Priestory v interiéri hotela sa dajú využiť aj na výstavu áut, spotrebičov, tlačiarenských strojov či výstavných stánkov.

Potešiť chuťové poháriky a skutočný gurmánsky zážitok môžete ochutnať v reštaurácii Grand Restaurant s úchvatným panoramatickým výhľadom. Filozofia reštaurácie sa riadi heslom „jedlo ako liek“ a je orientovaná na kvalitu a sezónnosť surovín. Vybrať si môžete z a la carte menu, špeciálne menu šéfkuchára alebo zdravé ayurvédske menu, ktoré pripravuje indický kuchár. Kapacita reštaurácie je 100 hostí. Druhá časť reštaurácie – Diamond Hill Restaurant – má kapacitu 70 hostí a aj zabudovaný tanečný parket. Priestory sa dajú oddeliť pevnou stenou a poskytnú tak absolútne súkromie. V hoteli nájdete okrem reštaurácie aj denný bar Café Residence s terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier, lobby bar, fajčiarsky salónik a zimnú záhradu.

Indiu a liečivú silu dotyku ayurvédy zažijete vo wellness centre alternatívnej ayurvédskej medicíny Ayur Ganesh. Všetko pod vedením vyškoleného terapeuta z Indie. Súčasťou wellness centra je aj saunový svet (suchá sauna, parná sauna, ayurvédsky swedanam, indický swedanam) a špeciálne kozmetické tvárové a telové rituály so značkou Sothys Paris.

Izby a priestory hotela sú ohodnotené najvyšším štandardom “baby friendly”. Samozrejmosťou je babysitting, Kids Club a priestranný detský kútik.

Highlighty lokality

Atraktvína poloha uprostred Slovenska v známom lyžiarskom stredisku Donovaly.

Typ udalosti

Svadba, firemná akcia, konferencia, školenia, súkromná oslava, promócie, ples, koncert

Priestory

5 samostatných konferenčných miestností a ďalšie malé salóniky, reštaurácia, Lobby bar, denný bar, fajčiarsky salónik, letná terasa, zimná záhrada

Kapacita

Do 250 hostí

Ubytovanie

Áno, 190 lôžok – 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností

Vybavenie

Ubytovanie
Konferenčné salóniky
Reštaurácia Grand Restaurant
Tanečný parket
Lobby bar
Fajčiarsky salónik
Letná terasa
Zimná záhrada
Kids Club
Denný bar Café Residence
Fitness centrum
Požičovňa športových potrieb a bicyklov
Dve multifunkčné ihriská
Wellness (ayurvédska medicína, sauny, masáže, kozmetické služby)

Aktivity

Turistika
Cykloturistika
Lyžovanie
Grilovačka
Športové ihriská
Pivovar s možnosťou degustácie a prehliadky 50 m od hotela
Bazén 150 m od hotela s 30% zľavou pre hostí
4 bowlingové dráhy a laserová strelnica hneď vedľa hotela

Kontakt

Mám otázku k lokalite

  Pozrite si našu ponuku

  Objavte ďalšie lokality

  Hotel Amade Chateau | Vrakúň

  President Hotel Montfort | Tatranská Javorina

  Hotel Gino Park Palace | Považská Bystrica

  Reštaurácia a penzión Zwicker | Prešov

  Residence Hotel & Club | Donovaly

  Chateau Grand Bari | Veľká Bara

  Pozrite si všetky lokality

  Hotel na školenie a konferenciu 

  Zorganizujte školenie, konferenciu, obchodné stretnutie alebo inú firemnú akciu v nádhernom horskom prostredí. Čarovné prostredie na Donovaloch ozvláštni každú firemnú akciu alebo inú významnú udalosť.

  Miesto na oslavu Donovaly

  Hľadáte dokonalé miesto pre vašu oslavu na Donovaloch? Štvorhviezdičkový Residence Hotel & Club sa nachádza priamo v Donovaloch. Krásne horské prostredie so skvostnými výhľadmi je ideále prostredie pre akúkoľvek slávnostnú udalosť či už chystáte svadbu, súkromnú oslavu, firemnú akciu, školenie, konferenciu alebo obchodné stretnutie.

  Spojte sa s nami

  Sledujte naše sociálne siete

  Časté otázky