Tatranská Javorina, Belianske Tatry

President Hotel Montfort

President Hotel Montfort sa nachádza v malebnej dedinke Tatranská Javorina na úpätí Belianskych Tatier. Je jedinečný svojou polohou a ponúka nádherný výhľad na Tatry.

pozrite si ukážku

O lokalite

President Hotel Montfort má netradičnú polooblúkovú stavbu, interiér s krásnymi krištáľovými lustrami a drevorezbou, rôzne salóniky, pamätajúce nejedno rokovanie politických predstaviteľov, ktoré v 20. storočí mali svoj vplyv na históriu Slovenska. Hotel bol totiž postavený v 70. rokoch výlučne pre predstaviteľov vládnej špičky a je v ňom zaujímavo skombinovaný nádych 70. rokov s eleganciou 4-hviezdičkového hotela.

Rôzne salóniky v hoteli sú ideálnym miestom na firemné školenia či konferencie. Veď za týmto účelom bol aj hotel postavený. Nájdete tu salónik Kino, Veľký modrý salónik, Malý modrý salónik, Červený salónik a Slovenskú izbu. Kapacita salónikov je od 50 do 110 hostí so všetkým potrebným vybavením, ktoré potrebujete pri prezentáciách a školeniach a krásny výhľad na Belianske Tatry je veľmi príjemný bonus. Slovenská izba je spoločenský priestor vedľa hotelovej reštaurácie s tradičnými folklórnymi prvkami umiestnenými okolo veľkého otvoreného kozuba. Hotel ponúka aj možnosť posedenia a grilovania na vonkajšej terase.

V hotelovom wellness a spa centre nájdete širokú ponuku rôznych sáun – fínska, soľná, parná, bylinková, eukalyptová, kvetová alebo infra sauna. Masáže takisto nezaostávajú. Dopriať si môžete klasickú a relaxačnú masáž, masáž s horúcimi lávovými kameňmi alebo medovú masáž. Oddýchnuť si môžete aj v relaxačnom bazéne s protiprúdom, jacuzzi a pre najmenších je tu aj detský bazén. Tí aktívnejší môžu využiť fitness centrum a ďalšie športové aktivity ako squash, bowling, stolný tenis, biliard či šípky. V hoteli sa nachádza aj detský klub so službou stráženia detí.

Hotel disponuje aj vlastnou lyžiarskou školou a požičovňou bicyklov. V jeho blízkosti sa nachádzajú známe lyžiarske strediská, aqua a termal parky, široké možnosti turistiky a cykloturistika a rôzne zaujímavé pamiatky a atrakcie.

Highlighty lokality

Hotel s jedinečnou polohou s krásnym výhľadom na Belianske Tatry, ktorý bol kedysi dostupný len pre predstaviteľov vládnej špičky.

Typ udalosti

Svadba, firemná akcia, konferencia, školenie, súkromná oslava, promócie

Priestory

Kino, veľký modrý salónik, malý modrý salónik, červený salónik, slovenská izba, reštaurácia, bar

Kapacita

Od 20 do 300 hostí

Ubytovanie

Áno, 51 izieb, 4 apartmány

Vybavenie

Ubytovanie
Reštaurácia a bar
Vonkajšia terasa
Detský klub a služba stráženia detí
Požičovňa bicyklov
Wellness (bazény, detský bazén, sauny, masáže, jacuzzi)

Aktivity

Šport centrum (biliard, stolný tenis, bowling, squash a šípky)
Fitness centrum
Lyžiarska škola
Grilovačka
Turistika a cykloturistika
Pamiatky v okolí

Kontakt

Mám otázku k lokalite

  Pozrite si našu ponuku

  Objavte ďalšie lokality

  Hotel Amade Chateau | Vrakúň

  President Hotel Montfort | Tatranská Javorina

  Hotel Gino Park Palace | Považská Bystrica

  Reštaurácia a penzión Zwicker | Prešov

  Residence Hotel & Club | Donovaly

  Chateau Grand Bari | Veľká Bara

  Pozrite si všetky lokality

  Hotel na školenie a konferenciu 

  Zorganizujte školenie, konferenciu, obchodné stretnutie alebo inú firemnú akciu v nádhernom horskom prostredí. Pokojné prostredie Belianskych Tatier ozvláštni každú firemnú akciu alebo inú významnú udalosť.

  Miesto na oslavu Tatry

  Hľadáte dokonalé miesto pre vašu oslavu v prostredí Vysokých Tatier? Štvorhviezdičkový President Hotel Montfort sa nachádza v Tatranskej Javorine na úpetí Belianskych Tatier. Krásne horské prostredie so skvostnými výhľadmi je ideále prostredie pre akúkoľvek slávnostnú udalosť či už chystáte svadbu, súkromnú oslavu, firemnú akciu, školenie, konferenciu alebo obchodné stretnutie.

  Spojte sa s nami

  Sledujte naše sociálne siete

  Časté otázky