Šarišské lúky, Prešov

Penzión Zwicker

Reštaurácia a penzión Zwicker je súčasťou jedinečného jazdeckého areálu Park prírody a nájdete ho len 5 minút autom od centra Prešova.

pozrite si ukážku

O lokalite

Reštaurácia a penzión Zwicker je unikátne miesto na okraji Prešova, ktoré spája v sebe naoko nespojiteľné – históriu, tradíciu, kone, chutné jedlo, moderný prístup a štýl.

Reštaurácia ponúka tradičnú slovenskú kuchyňu v modernom šate z kvalitných surovín prevažne od lokálnych dodávateľov. Klasický bufetový štýl pohostenia na svojej oslave môžete ovzlášťniť grilovačkou za asistencie profesionálneho kuchára.

Ako priestor na oslavu môžete využiť interiér aj exteriéri reštaurácie. Štýlová hala o rozlohe 300 m2 pojme 140 hostí. S vysokým stropom a drevenými piliermi pripomína elegantnú vidiecku stodolu. Veľkolepú atmosféru dotvárajú krištáľové lustre, okrúhle stoly a nadčasové stoličky TON Dejavu. Hostina v exteriéri je možná ako doplnková služba. Pre tieto príležitosti je k dispozícii sedenie s kapacitou 70 miest, pričom v interiéri je prichystané kompletné sedenie pre hostí v prípade náhlej zmeny počasia.

V prípade svadby je možné uskutočniť svadobný obrad v altánku alebo na kamennom dvore a ako romantický a výnimočný zážitok vám Zwicker ponúka svadobnú jazdu na štýlovom kočiari ťahanom dvomi koňmi.

Ubytovanie je možné v 4 komfortne zariadených izbách s celkovou kapacitou do 8 hostí. O dokonalú relaxáciu sa postará wellness so saunami (parná, fínska, infra sauna), vírivka a ochladzovacia kaďa.

Reštaurácia a penzión Zwicker sa nachádza v jazdeckom areáli Park prírody, a preto vám ponúkne aj jazdenie na koňoch, jazdeckú školu, či ustajnenie.

Highlighty lokality

Unikátne miesto na okraji Prešova, ktoré sa nesie v duchu prešovskej koniarskej tradície a je súčasťou jedinečného jazdeckého areálu Park prírody.

Typ udalosti

Svadba, firemná akcia, súkromná oslava, promócie

Priestory

Hlavná sála, reštaurácia, kamenný dvor v exteriéri

Kapacita

Do 200 hostí

Ubytovanie

Áno, 4 izby, do 8 hostí

Vybavenie

Altánok
Ubytovanie
Reštaurácia
Vonkajšie sedenie
Jazdecký areál Park prírody
Wellness (sauny vírivka,ochladzovacia kaďa)

Aktivity

Wellness
Grilovačka
Jazdenie na koňoch
Jazdecká škola

Kontakt

Mám otázku k lokalite

  Pozrite si našu ponuku

  Objavte ďalšie lokality

  Hotel Amade Chateau | Vrakúň

  President Hotel Montfort | Tatranská Javorina

  Hotel Gino Park Palace | Považská Bystrica

  Residence Hotel & Club | Donovaly

  Chateau Grand Bari | Veľká Bara

  Zámocký Hotel Galicia Nueva | Halič

  Grand Hotel River Park | Bratislava

  Vinárstvo Elesko | ZOYA Gallery | Modra

  Pozrite si všetky lokality

  Reštaurácia na oslavu

  Oslávte výnimočnú udalosť v príjemne a elegantne zariadenej reštaurácii s penziónom Zwicker v Prešove. Reštaurácia vám ponúka na jednom mieste kvalitné jedlo, ubytovanie s wellnessom, a to všetko v pokojnom prostredí jedinečného jazdeckého areálu Park prírody.

  Miesto na oslavu

  Hľadáte dokonalé miesto pre vašu oslavu? Reštaurácia a penzión Zwicker na východnom Slovensku je skvelým miestom pre oslávenie výnimočných udalostí. Či už chystáte svadbu, svadobné fotenie, firemnú akciu alebo rodinnú oslavu, v reštaurácii Zwicker nájdete vhodný priestor pre všetky typy udalostí.

  Spojte sa s nami

  Sledujte naše sociálne siete

  Časté otázky