Saxofonista Matej

Matej vyštudoval konzervatórium v Bratislave, kde bolo jeho hlavné zameranie na saxofón, ale venoval sa aj hre na flaute či piano. Už od svojich štúdií pracoval na rôznych projektoch ako saxofonista a vokalista. Precestoval a vystupoval v mnohých krajinách v zahraničí, napríklad v susednom Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Nórsku, Izraeli a skúsenosti zbieral aj v New Yorku.

Matej je nielen profesionálny saxofonista, ale aj skvelý DJ. Vo svojej šou kombinuje hudobný podmaz so saxofónovým vystúpením. Hosťom vie tak dopriať prekvapujúci hudobný zážitok.

  • Udalosti: svadby, firemné akcie, oslavy, plesy, stužkové
  • Región: celé Slovensko
saxofonista-bratislava

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si saxofonistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

Huslistka Ivka

Saxofonista Dávid

DJ Erik

Saxofonista-matej

MatthewSax

moderna-kapela

Moderná kapela

jazzova-kapela

Jazzová kapela

Spoznajte náš
DJ tím

Saxofonista na firemný večierok 

Pripravujete firemný večierok, slávnostné otvorenie alebo vianočnú párty? Prekvapte svojich zamestnancov a obchodných partnerov originálnym vystúpením saxofonistu. Naši špičkoví umelci vám naladia príjemnú atmosféru jazzovými klasikami alebo naštartujú poriadnu párty spolu s DJom.

Saxofonista na Slovensku

Spestrite svoju firemnú udalosť vystúpením saxofonistu. Náš tím je tu pre vás v Bratislave, Nitre, Košiciach; kdekoľvek na Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte naše sociálne siete

Časté otázky