Huslista Michael

Talentovaný Michael pochádza zo susedného Česka, kde aj odštartoval svoju hudobnú cestu, a to už na základnej umeleckej škole a pokračoval na pražskom konzervatóriu s klasickou hrou na husle. Už počas štúdia niekoľkokrát vystupoval v Rakúsku a zúčastňoval sa celoštátnych i medzinárodných súťaží.

Svoje skúsenosti rozširoval aj spoločnými duetmi a spoluprácami s ďalšími umelcami a postupne nachádzal cestu aj k populárnej hudbe. Michael má tak za sebou skúsenosti s vystupovaním v Národnom divadle v Prahe, ale aj na väčších koncertoch a festivaloch.

Udalosti: firemná akcia, oslava, ples, slávnostné otvorenia
Región: celé Slovensko a Česko

Huslista-michael-portret

pozrite si ukážku

Pozrite si fotky z eventov

Objednajte si huslistu ešte dnes

Objavte ďalších DJov a hudobníkov

DJ Sancho

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Spoznajte náš
DJ tím

Huslista na firemnú akciu

Vystúpenie huslistu je príjemným spestrením akejkoľvek slávnostnej udalosti či už ide o svadbu, firemnú akciu, súkromnú oslavu alebo ples. Vystúpenie huslistu sa hodí na menšie slávnosti, ale aj veľké podujatia; na elegantné udalosti i živelné oslavy.

Hudba na firemnú ackiu 

Spestrite svoju firemnú akciu originálnym vystúpením huslistu. Náš tím huslistov je tu pre vás na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Vopred s vami prekonzultujeme všetky potrebné detaily a vystúpenie prispôsobíme tak, aby čo najlepšie odzrkadľovalo vašu predstavu.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky