Považská Bystrica

Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.

pozrite si ukážku

O lokalite

Historický kaštieľ zo 17. storočia ponúka rozľahlé priestory, privátne salóniky či vonkajšiu terasu. Nájdete tu ideálne miesta na oslavu rôznych udalostí – svadby, večierky, firemné akcie alebo súkromné oslavy.

Po vstupe do hotela sa ocitnete v barokovej hale, v ktorej je spojený lobby bar s recepciou. Spolu s letnou terasou vytvára priestor na príjemné posedenie alebo rauty a recepcie pri rôznych príležitostiach.

Salóniky Gino a Ballassa majú bohato zdobené historické stropy a sú spojené so sálou reštaurácie, ale zároveň majú aj samostatné vchody, takže sú ideálnym miestom pre usporiadanie rodinnej oslavy alebo obchodného rokovania v súkromí. Pre pánov sa v hoteli nachádza salónik Hunting, tradičný pánsky salónik s ponukou cigár a kvalitných alkoholických nápojov, ktorý je zároveň prehliadkou poľovníckych zbraní. Je obľúbeným miestom pre formálne a neformálne stretnutia za zatvorenými dverami. Salóniky majú kapacitu od 18 do 24 hostí, no spojením s reštauráciou sa dá kapacita navýšiť.

Reštaurácia kaštieľa ponúka vzdušný priestor s dominantným krištáľovým lustrom a pôvodným bohato zdobeným stropom. Je vhodná aj pre veľké spoločnosti, svadobné hostiny či iné dôležité príležitosti. Koncept jedál podávaných v hotelovej reštaurácii je postavený na originálnych receptúrach, ale aj na sezónnosti surovín z ktorých sa skladajú.

Atmosféra kaštieľa vytvára ideálne miesto aj pre svadobnú hostinu. Svadobný obrad je možné uskutočniť priamo v kaštieli v barokovej kaplnke sv. Jána Nepomuckého, v svadobnom altánku v historickom parku alebo pod holým nebom na nádvorí kaštieľa s barokovou fontánou.

Zrelaxovať svoje telo i myseľ môžete v hotelovom wellness centre ktoré ponúka jacuzzi, fínsku saunu, parnú sauna, ľadové vedro, Kneippov kúpeľ či tepidárium. Využiť môžete aj širokú ponuku rôznych typov masáží (klasická masáž, relaxačná masáž, tlaková čínska masáž, Ko-Do masážna terapia, tradičná havajská masáž alebo aj bankovanie). Pre aktívnejších sa nachádza v kaštieli aj menšie fitness centrum.

Highlighty lokality

Historický kaštieľ zo 17. storočia s rozľahlým historickým parkom, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou a širokými možnosťami na turistiku v okolí.

Typ udalosti

Svadba, firemná akcia, konferencia, súkromná oslava, promócie

Priestory

Reštaurácia, salóniky Gino a Ballassa, pánsky salónik Hunting, lobby bar, kaviareň, vonkajšia terasa, kaplnka

Kapacita

Do 400 hostí

Ubytovanie

Áno, celková kapacita 116 lôžok a 48 izieb rôznych štandardov (Classic, De Luxe, Suite, Apartmány)

Vybavenie

Ubytovanie
Reštaurácia
Lobby Bar
Kaviareň
Vonkajšia terasa
Salóniky
Kaplnka
Fitness
Wellness (sauny, masáže, vírivá vaňa)

Aktivity

Rozľahlý historický park
Turistika
Požičovňa bicyklov
Cykloturistika
Pamiatky v okolí
Badminton
Piknik v parku

Kontakt

Mám otázku k lokalite

  Pozrite si našu ponuku

  Objavte ďalšie lokality

  Hotel Amade Chateau | Vrakúň

  President Hotel Montfort | Tatranská Javorina

  Hotel Gino Park Palace | Považská Bystrica

  Reštaurácia a penzión Zwicker | Prešov

  Residence Hotel & Club | Donovaly

  Chateau Grand Bari | Veľká Bara

  Pozrite si všetky lokality

  Svadba v kaštieli

  Zažite romantickú svadbu v kaštieli na západnom Slovensku. Historický kaštieľ Gino Park Palace v Považskej Bystrici je ideálne miesto na svadbu ako z rozprávky. Nachádza sa v pokojnom prostredí mestskej časti Orlové s dobrou dostupnosťou aj z diaľnice D1. Okolitá príroda, krásne výhľady a historická atmosféra vytvoria pre vašu svadbu nádhernú scenériu.

  Miesto na oslavu

  Hľadáte dokonalé miesto pre vašu oslavu? Hotel Gino Park Palace na západnom Slovensku je skvelým miestom pre akúkoľvek slávnostnú udalosť. Či už chystáte svadbu, svadobné fotenie, firemnú akciu, školenie, obchodné stretnutie alebo súkromnú oslavu, v kaštieli Gino Park Palace nájdete vhodné priestory pre všetky typy udalostí.

  Spojte sa s nami

  Sledujte naše sociálne siete

  Časté otázky