Ponechajte koordináciu eventu na naše hostesky

Hostesky

Hľadáte hostesky pre vaše firemné večierky, promo akcie alebo tlačové konferencie? Zaistíme vám profesionálne a atraktívne hostesky na akýkoľvek druh podujatia po celom Slovensku.

Naše krásne hostesky vám zaručia príjemnú atmosféru. Profesionálne vystupovanie našich hostesiek a schopnosť komunikovať v cudzom jazyku vám zabezpečí plynulý chod vašej akcie.

pozrite si ukážku

Spríjemnite si atmosféru na vašej firemnej akcii

Potrebujete pomoc s uvítavaním hostí, rozdávaním propagačných materiálov alebo poskytovanie informácii vašim hosťom? Naše hostesky sa o všetko postarajú a vyčaria úsmev na tvári nielen vašim hosťom ale aj vám.

Cena od 99 EUR

Objednať

Pozrite si celú ponuku

Objavte ďalšie služby

Saxofonista Martin

Balónová výzdoba

Hustlistky duo

Saxofonista František

Speváčka Zuzana

Speváčka Margaréta

Saxofonistka Veronika

Huslistka Jana

Máte ďalšie otázky?

Hostesky na Slovensku

Naše šarmantné hostesky sú vám k dispozícii v každom regióne Slovenska, či sa jedná o firemné akcie a konferencie, alebo o menšie slávnosti a večierky. Naše profesionálne hostesky sa postarajú o príjemnú atmosféru a vyčarujú úsmev na tvári vašim hosťom.

Spoľahlivé hostesky

Náš tím tvoria profesionálne hostesky, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Zabezpečíme vám hostesky, ktoré vám efektívne pomôžu s prípravou a organizáciou vašej firemnej akcie podľa vašich požiadaviek.

Ako si objednať hostesky?

Prejdite na náš jednoduchý objednávkový formulár. Vyplňte základné informácie o vašej udalosti ako je dátum konania, miesto, približný čas a počet hostí. V nasledujúcich krokoch si volíte ďalšie doplnkové služby, z ponúkaných možností vyberte hostesky. Dokončite objednávku a formulár odošlite. Ak už máte konkrétnejšiu predstavu o priebehu akcie pre hostesky, pokojne to načrtnite do poznámky pri objednávke. Získate od nás nezáväznú ponuku a po jej akceptovaní si už iba dohodneme zvyšné detaily, aby bolo všetko na vašej oslave tak, ako si predstavujete.

Spojte sa s nami

Sledujte náš Instagram

Časté otázky