Bratislava

Grand Hotel River Park

Grand Hotel River Park sa nachádza v centre Bratislavy, priamo na brehu Dunaja a iba 35 minút jazdy autom do medzinárodného letiska Viedeň.

pozrite si ukážku

O lokalite

Grand Hotel River Park je z jednej strany len pár krokov od hradu a historických uličiek Starého mesta Bratislavy. Z druhej strany si môžete vychutnať Dunaj a lužné lesy. River Park tvorí jeden multifunkčný komplex, kde nájdete aj obchody, banku, poštu či tanečnú školu.

Päťhviezdičkový Grand Hotel River Park bol opakovane za svoj vysoký štandard služieb a komfortu ocenený ako Najlepší hotel v Bratislave (Trend Top) a Slovakia´s Leading Business Hotel (World Travel Award).

Ubytovanie ponúka v 231 izbách (s rozlohou min. 35 m2) a apartmánoch vrátane prezidentského apartmánu. Môžete v ňom využiť kongresové sály, reštaurácie a bary. V hotelovej reštaurácii River Bank si vychutnáte spojenie starej prešporskej kuchyne s moderným francúzskym šmrncom za použitia tých najčerstvejších lokálnych a sezónnych surovín. Na najvyššom poschodí nájdete fitness centrum a wellness centrum ZION SPA LUXURY, ktoré ponúka bazén, sauny, vírivky, relaxačnú miestnosť a masážne miestnosti.

Highlighty lokality

Exkluzívna adresa v centre Bratislavy. Na skok od historických uličiek Starého mesta a zároveň prekrásna promenáda priamo pred hotelovými dverami.

Typ udalosti

Svadba, firemná akcia, konferencia, súkromná oslava, promócie, koncert

Priestory

Vonkajšie námestie, promenáda, kongresové sály, Lobby Lounge, reštaurácia, bar

Kapacita

Do 350 hostí

Ubytovanie

Áno, 231 izieb a apartmány vrátane prezidentského apartmánu

Vybavenie

Kongresové sály
Promenáda
Výhľad na Dunaj
Reštaurácia River Bank
Fitness centrum
Wellness Zion Spa Luxury (bazén, sauny, vírivky, relaxačná miestnosť, masážne miestnosti)

Aktivity

Cyklotrasa popri brehu Dunaja
Na skok od hradu a Starého mesta
Tanečná škola Riverpark Dance School
Galéria umenia River Gallery
Požičovňa motokár, segvejov a kolobežiek

Kontakt

Mám otázku k lokalite

  Pozrite si našu ponuku

  Objavte ďalšie lokality

  Hotel Amade Chateau | Vrakúň

  President Hotel Montfort | Tatranská Javorina

  Hotel Gino Park Palace | Považská Bystrica

  Reštaurácia a penzión Zwicker | Prešov

  Residence Hotel & Club | Donovaly

  Chateau Grand Bari | Veľká Bara

  Pozrite si všetky lokality

  Svadba v hoteli

  Zažite romantickú svadbu v päťhviezdičkovom hoteli Grand Hotel River Park v Bratislave. Hotel River Park sa nachádza na jednej z najlepších adries v centre Bratislavy a zároveň budete mať krásny výhľad na Dunaj a promenádu hneď za dverami hotela. Doprajte si na vašej svadbe špičkové služby a komfort.

  Miesto na oslavu v Bratislave

  Hľadáte dokonalé miesto pre vašu oslavu? Päťhviezdičkový hotel Grand River Park v Bratislave je skvelým miestom pre akúkoľvek slávnostnú udalosť. Či už chystáte svadbu, súkromnú oslavu, firemnú akciu, koncert, alebo obchodné stretnutie, v hoteli Grand River Park nájdete vhodné priestory pre všetky typy udalostí.

  Spojte sa s nami

  Sledujte naše sociálne siete

  Časté otázky