Modra, okres Pezinok

Vinárstvo Elesko | ZOYA Gallery

Vinárstvo Elesko sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo vo viniciach v Malokarpatskej oblasti neďaleko Modry. Elesko je unikátny koncept, ktorý zahŕňa galériu moderného umenia a vynikajúcu reštauráciu s unikátnou gastronómiou.

pozrite si ukážku

O lokalite

Elesko Wine Park sa radí k jedným z najmodernejších wine parkov v strednej Európe. Kombinuje tradičné postupy výroby s najmodernejšími technológiami. Svoje kvalitné prémiové vína vyrába už od roku 2009 výlučne z vlastnej úrody hrozna, ktoré pestuje v Malokarpatskej a Tokajskej oblasti. V blízkosti vinárstva nájdete aj monumentálnu travertínovú sochu v tvare Božieho oka, pomenovanú podľa stredovekého strážneho slovenského hradu, ktorý tu kedysi stál. Odtiaľ vlastne plynie aj názov vinárstva – hrad niesol názov Elesko.

V Elesko reštaurácii si môžete vychutnať neobyčajne dobré domácke jedlo a špeciálne divinové delikatesy. V priestoroch vinárstva sa nachádza aj galéria Zoya Museum. Zberateľská a výstavná činnosť múzea je sústredená na slovenské umenie po druhej polovici 20. storočia, ale aj na umenie zo zahraničia. Najvýznamnejšiu časť zbierky múzea tvorí kolekcia diel Andyho Warhola, ktorá je aj súčasťou stálej expozície. Hneď vedľa galérie sa nachádza aj päť nadštandardne zariadených izieb, ktoré poskytnú maximálny komfort každému návštevníkovi. V priestoroch máte k dispozícii aj wellness s jacuzzi, fínskou saunou a fitness.

Nezabudnuteľný zážitok na vás čaká v podobe riadenej degustácie s odborníkom. Je to ideálna aktivita pre väčšie skupiny hostí alebo firemný teambuilding. Ide o prehliadku vinárstva s podrobným výkladom o používaných technológiách. Ochutnáte víno priamo zo sudov a tankov a dokonca si vyrobíte vlastné cuvée – víno, ktoré vzniklo zmiešaním dvoch alebo viacerých druhov vín. Fľaše si môžete dať potlačiť vlastnou etiketou.

Highlighty lokality

Unikátna architektúra, jeden z najmodernejších wine parkov v strednej Európe. Najväčšia výstava diel Andyho Warhola.

Typ udalosti

Svadba, firemná akcia, konferencia, súkromná oslava, promócie, koncert

Priestory

Bariková pivnica, uvítacia hala, terasa, hlávná sála, reštaurácia, galéria

Kapacita

Do 300 hostí

Ubytovanie

Áno, 5 luxusných apartmánov

Vybavenie

Posedenie vonku
ELESKO Restaurant & Wine bar
Open kitchen
Galéria Zoya Museum
Detské ihrisko
Wellness (jacuzzi, fínska sauna, fitness)

Aktivity

Riadená degustácia
Fľaškovanie vína
Galéria Zoya Museum
Poľovačka na poľovných pozemkoch v lesoch Malých Karpát
Prechádzka vinicami s malokarpatskou scenériou

Kontakt

Mám otázku k lokalite

  Pozrite si našu ponuku

  Objavte ďalšie lokality

  Hotel Amade Chateau | Vrakúň

  President Hotel Montfort | Tatranská Javorina

  Hotel Gino Park Palace | Považská Bystrica

  Reštaurácia a penzión Zwicker | Prešov

  Residence Hotel & Club | Donovaly

  Chateau Grand Bari | Veľká Bara

  Pozrite si všetky lokality

  Svadba vo vinárstve

  Zažite romantickú svadbu vo vinárstve na západnom Slovensku. Vinárstvo Elesko v Modre je ideálne miesto na svadbu ako z rozprávky. Nachádza sa v pokojnom prostredí malokarpatskej oblasti v obklopení dlhých viníc. Okolitá príroda, krásne výhľady a atmosféra vinárskej oblasti vytvoria pre vašu svadbu nádhernú scenériu.

  Miesto na oslavu

  Hľadáte dokonalé miesto pre vašu oslavu? Vinárstvo Elesko pri Modre je skvelým miestom pre akúkoľvek slávnostnú udalosť. Či už chystáte svadbu, svadobné fotenie, firemnú akciu, koncert, alebo súkromnú oslavu, vo wine parku Elesko nájdete vhodné priestory pre všetky typy udalostí.

  Spojte sa s nami

  Sledujte naše sociálne siete

  Časté otázky