Veľká Bara, okres Trebišov

Chateau Grand Bari

Vinárstvo Chateau Grand Bari sa nachádza v malebnej tokajskej oblasti na východe Slovenska v obci Veľká Bara.

pozrite si ukážku

O lokalite

Chateau Grand Bari je zasadené do prostredia vinohradníckej oblasti Tokaj. Pozemok, na ktorom stojí vinárstvo je nádherným miestom. Južný svah zaliaty slnkom s prekrásnym výhľadom do doliny a vrch Šiator stojaci na druhom konci údolia. Očarí vás architektúra vinárstva s prvkami talianskeho štýlu. Je to pocta talianskym vinárom, ktorí v minulosti do malebnej obce Veľká Bara priniesli umenie vinohradníctva.

Modernou dominantou vinárstva je rozhľadňa so zvonicou, ktorej súčasťou je krásny na mieru odlievaný 70kg zvon. Po vstupe do budovy sa ocitnete v hale s galériou presvetlenou veľkým strešným oknom, ktoré osvetľuje vstup do pivnice. Z haly je možný bezprostredný výhľad do výrobnej časti vinárstva s nerezovými tankami a o poschodie nižšie do miestnosti s barikovými sudmi. Po stranách galérie sú umiestnené degustačné miestnosti, ktoré tiež ponúkajú pohľady do zázemia vinárstva i do galérie so vstupom do pivnice. Kapacita degustačných miestností je od 8 do 45 osôb. Degustácia môže byť spojená s prehliadkou múzea s výkladom, prehliadkou tufových pivníc a takisto prehliadkou výroby a vinohradov.

Okrem výrobných priestorov či degustačných miestností sa v budove vinárstva nachádza aj tokajská expozícia. Hlavným lákadlom je originálny vinársky lis z roku 1873. Vďaka precíznej práci reštaurátorov budete mať možnosť vidieť skutočný unikát.

Vynikajúce jedlo si môžete vychutnať v klimatizovanej reštaurácii s kapacitou 50 osôb, ktorá sa dá rozšíriť vďaka vonkajšej terase o ďalších 78 osôb. Terasa ponúka nádherný výhľad a počas pekného počasia sa dá využiť na usporiadanie grilovačky. K ďalším aktivitám, ktoré vinárstvo ponúka patrí aj vinobranie a škola sabráže.

V Chateau Grand Bari si oddýchnete v luxusných apartmánoch s krásnymi výhľadmi na vinice a slnkom zaliaty región Tokaja. Celková kapacita je 33 osôb v 11 dvojlôžkových izbách.

Highlighty lokality

Snúbenie tradičných a moderných prvkov v architektúre s jemným nádychom talianskeho štýlu, a to všetko v obklopení malebnej vinohradníckej oblasti Tokaj na východe Slovenska.

Typ udalosti

Svadba, firemná akcia, konferencia, teambuilding, súkromná oslava, promócie

Priestory

3 degustačné miestnosti, konferenčná miestnosť, tufové pivnice, reštaurácia, vonkajšia terasa

Kapacita

Od 20 do 400 hostí

Ubytovanie

Áno, 11 dvojlôžkových izieb + prístelka, celková kapacita 33 osôb

Vybavenie

Ubytovanie
Reštaurácia
Predajňa vín
Podzemné pivnice
Terasa s výhľadom

Aktivity

Riadené degustácie
Vinobranie
Grilovačka
Škola sabráže
Prehliadka výroby a vinohradov

Kontakt

Mám otázku k lokalite

  Pozrite si našu ponuku

  Objavte ďalšie lokality

  Hotel Amade Chateau | Vrakúň

  President Hotel Montfort | Tatranská Javorina

  Hotel Gino Park Palace | Považská Bystrica

  Reštaurácia a penzión Zwicker | Prešov

  Residence Hotel & Club | Donovaly

  Chateau Grand Bari | Veľká Bara

  Pozrite si všetky lokality

  Svadba vo vinárstve

  Zažite romantickú svadbu vo vinárstve na východnom Slovensku. Vinárstvo Chateau Grand Bari je ideálne miesto na svadbu ako z rozprávky. Nachádza sa v pokojnom prostredí tokajskej oblasti v obklopení dlhých viníc. Okolitá príroda, krásne výhľady a atmosféra vinárskej oblasti vytvoria pre vašu svadbu nádhernú scenériu.

  Miesto na oslavu

  Hľadáte dokonalé miesto pre vašu oslavu? Vinárstvo Chateau Grand Bari v obci Veľká Bara na východnom Slovensku je skvelým miestom pre akúkoľvek slávnostnú udalosť. Či už chystáte svadbu, svadobné fotenie, firemnú akciu, teambuilding, konferenciu alebo súkromnú oslavu, vo vinárstve Chateau Grand Bari nájdete vhodné priestory pre všetky typy udalostí.

  Spojte sa s nami

  Sledujte naše sociálne siete

  Časté otázky